HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Brejčák už po zranení ramena
zdroj: jäzva

Brejčák už po zranení ramena

Ján Brejčák: "Keď si známa fyzioterapeutka Ingrid Špringová pozrela moje rameno, tak okamžite povedala, že to vyzerá na šesť až osemtýždňovú pauzu"

Urastený slovenský obranca Ján Brejčák má za sebou prvú legionársku sezónu v českom tíme Litvínov. Momentálne laboruje so zranením, ale podľa posledných informácií sa už pomaly pripravuje na návrat.{+r93869}

"Posledný mesiac ma trápi zranenie pravého ramenného svalu. Najskôr to vyzeralo celkom sľubne, že chýbať budem len týždeň, no keď sa zdravotný stav nezlepšoval, vyhľadal som známu fyzioterapeutku Ingrid Špringovú z Čelákovíc od Prahy. Keď si pozrela moje rameno, tak okamžite povedala, že to vyzerá na šesť až osemtýždňovú pauzu. Po jej verdikte som zostal veľmi smutný," objasnil svoju situáciu odchovanec popradského hokeja Ján Brejčák, ktorý okúsil vlani už aj krst v našej seniorskej reprezentácii.

"Teraz som už optimistickejší, pretože prešiel mesiac a rameno sa dostáva do pôvodnej formy, takže som vďačný pani Špringrovej a jej kolektívu. Už sa neviem dočkať, kedy budem môcť pomôcť tímu na ľade, pretože s mojím pôsobením v najvyššej českej extralige som zatiaľ spokojný," dodal 23-ročný hokejista Ján Brejčák, ktorý sa pozerá na svoju budúcnosť pozitívne.

Najnovšie z klubu: Litvínov

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Česko

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk