HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Vicemajster sveta Sersen napokon do Slovana Bratislava
zdroj: jäzva

Vicemajster sveta Sersen napokon do Slovana Bratislava

Generálny manažér Slovana Maroš Krajči sa vo štvrtok nadránom dohodol s klubom spod Uralu na príchode gelnického rodáka Sersena

Slovenský reprezentant Michal Sersen sa vracia do tímu HC Slovan Bratislava. Vedenie českého účastníka Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) HC Lev Praha síce 26-ročného obrancu v stredu vymenilo do Avtomobilistu Jekaterinburg, no ako informuje klubový web "belasých", generálny manažér {+r91431}Slovana Maroš Krajči sa vo štvrtok nadránom dohodol s klubom spod Uralu na príchode gelnického rodáka. Ten uzavrel so staronovým zamestnávateľom zmluvu s platnosťou do 30. apríla 2015.

Sersen prišiel do HC Lev Praha zo Sparty Praha, kde absolvoval celý predchádzajúci ročník. V sezóne 2010/2011 hrával v Jekaterinburgu, kam odišiel zo Slovana Bratislava. S "belasými" získal dva slovenské majstrovské tituly. V rokoch 2003 až 2006 si vyskúšal zámorský hokej, v juniorskej QMJHL hrával za Rimouski Océanic a Québec Remparts. V máji 2012 sa podieľal na striebornej medaile slovenskej reprezentácie, v jednom zápase sa predstavil aj na MS 2011 na Slovensku.

Najnovšie z klubu: Slovan Bratislava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: KHL

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk