HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Anisin dostal dve napomenutia za neúčasť na tréningoch
zdroj: jäzva

Anisin dostal dve napomenutia za neúčasť na tréningoch

"Dnes ráno sa Anisin neobjavil na tréningu v Balašiche, napomenuli sme ho. Toto je už druhé napomenutie," uviedol pre R-Sport nemenovaný člen vedenia klubu

Najlepší strelec uplynulého ročníka Gagarinovho pohára Kontinentálnej hokejovej ligy Michail Anisin sa rozhodol vstúpiť do štrajku a nechodí na tréningy Dinama Moskva.

Útočník vynechal utorňajší tréning s prvým mužstvom v Novogorsku i štvrtkový s farmárskym klubom z Balašichy. "Dnes ráno sa Anisin neobjavil na tréningu v Balašiche, napomenuli sme ho. Toto je už druhé napomenutie," uviedol pre R-Sport nemenovaný člen vedenia klubu. Podľa hlavného trénera Dinama Balašicha hráč prisľúbil, že príde na piatkový tréning.

Anisin už pred týždňom ohlásil bojkot prípravy Dinama Moskva. "Z klubu som sa dozvedel len toľko, že sa rozhodli preradiť ma na farmu. Urobili tak napriek tomu, že do 10. decembra som na listine zranených hráčov. Až do stretnutia s prezidentom klubu Arkadijom Rotenbergom na ľad nevykorčuľujem," uviedol pred siedmimi dňami vo vyhlásení pre Sport-Express Anisin.

Útočník kritizoval vo vyhlásení aj pomery v Diname, kde majú všetko v rukách generálny manažér Andrej Safronov a hlavný tréner Olegs Znaroks. Obaja sa ho chceli údajne zbaviť. "Znaroks je zrazu úplne iný človek. V predchádzajúcom play-off mi hovoril: ´Mišenka, Mišenka, drahý ty môj, poď, poď.´ Keď sme získali Gagarinov pohár, tréner sa dostal na piedestál a zmenil sa," povedal Anisin, o ktorého sa údajne zaujíma viacero klubov.

Najnovšie z ligy: KHL

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk