HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Pavelski sa vrátil za rodinou do zámoria
zdroj:

Pavelski sa vrátil za rodinou do zámoria

"Odišiel som s pozitívnymi skúsenosťami a dobrým dojmom. V tomto období roka však chcem byť čo najviac s manželkou a mojím synom,“ vysvetlil pre San Jose Mercury News Pavelski

Útočník Joe Pavelski sa po sedemnástich zápasoch rozlúčil s dresom klubu Kontinentálnej hokejovej ligy Dinamo Minsk a vrátil sa do zámoria. Kmeňový hráč San Jose sa pre tento krok rozhodol z rodinných dôvodov.

"Odišiel som s pozitívnymi skúsenosťami a dobrým dojmom. V tomto období roka však chcem byť čo najviac s manželkou a mojím synom,“ vysv{+r88474}etlil pre San Jose Mercury News Pavelski.

Dvadsaťosemročný Američan nevylučuje návrat do Minska. Ak sa definitívne zruší sezóna v NHL, mal by podpísať kontrakt do konca sezóny s Dinamom. "Neskôr by sme sa o tom mali baviť. Momentálne je NHL blízko k rozhodnutiu. Nebolo by správne sa teraz otočiť, vrátiť do Bieloruska a potom utekať späť. Chvíľku počkám a uvidím, ako sa celá situácia vyvinie,“ povedal Pavelski, ktorý v KHL v sedemnástich stretnutiach strelil sedem gólov a pridal sedem asistencií.

Najnovšie z klubu: Dynamo Minsk

Pozri viac

Najnovšie z ligy: KHL

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk