HOKEJ.sk HOKEJ.sk

NY Islanders dali Višňovskému ultimátum
zdroj:

NY Islanders dali Višňovskému ultimátum

Ľubomír Višňovský sa má hlásiť svojmu tímu New York Islanders v pondelok ráno. Ak sa tak nestane, newyorský klub skúseného beka suspenduje

Slovenský obranca Ľubomír Višňovský sa má hlásiť svojmu zamestnávateľovi v zámorí tímu New York Islanders v pondelok ráno o 10.00 h miestneho času.

Ak sa tak nestane, newyorský klub skúseného beka suspenduje. Informuje o tom odborník TSN Bob McKenzie s odvolaním sa na zdroje blízke vedeniu mužstva. Ľubomír Višň{+r96712}ovský chce dohrať sezónu v Slovane Bratislava v KHL. Vedeniu Islanders poslal žiadosť o uvoľnenie do konca sezóny, "ostrovania" sú proti.

"Chcem zostať a pokračovať v kariére v KHL vo zvyšku sezóny 2012/13. Ďakujem Islanders za všetko dobré, čo pre mňa urobili. Rozhodol som sa z rodinných a osobných dôvodov. O ďalšej sezóne ešte budem uvažovať. Zameriavam sa teraz na Slovan Bratislava a snažím sa užívať si chvíle v mojej rodnej krajine," napísal Višňovský v stanovisku pre zámorské médiá.

Majster sveta z roku 2002 sa stal členom organizácie NY Islanders koncom júna 2012 výmenou z Anaheimu, čo neskôr potvrdil aj arbitrážny súd.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: NY Islanders

Pozri viac

Najnovšie z ligy: NHL

Pozri viac

ProFutbal.sk