HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Jozef Mihálik prestúpil zo Žiliny do Dunaújvárosu
zdroj: jäzva

Jozef Mihálik prestúpil zo Žiliny do Dunaújvárosu

"Jozefa veľmi dobre poznáme, potrebovali sme centra a jeho angažovanie nám vyriešilo problém," uviedol na klubovom webe tréner Dunaújvárosu Stephan Lundh

Slovenský hokejista Jozef Mihálik prestúpil z MsHK Žilina do maďarského tímu Dunaújváros Acélbikák. V novom drese už absolvoval cez víkend aj premiéru v zápase proti Csíkszerede.

Mihálik v Dunaújvárosi už hral v minulej sezóne. Ročník 2012/13 začal v prvoligových Topoľčanoch, po sedemnástich zápasoch odišiel do Žiliny, kde sa po pätnástich dueloch s bilanciou tri gó{+r98737}ly a dve asistencie dohodol na rozviazaní spolupráce. "S Mihálikom sme sa dohodli na vzájomnom ukončení zmluvy, ktorá mala pôvodne trvanie do konca aktuálnej sezóny. Hráč dostal ponuku z Maďarska, kde by mal pokračovať v kariére," povedal na klubovom webe Žiliny športový manažér MsHK Dušan Kapusta.

Tridsaťtriročný Mihálik nazbieral množstvo skúseností v najvyšších súťažiach na Slovensku, v Maďarsku, Poľsku či v Belgicku. "Jozefa veľmi dobre poznáme, potrebovali sme centra a jeho angažovanie nám vyriešilo problém," uviedol na klubovom webe tréner Dunaújvárosu Stephan Lundh.

Najnovšie z klubu: Žilina

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk