HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Slováci proti Švajčiarom v bránke s Lacom
zdroj:

Slováci proti Švajčiarom v bránke s Lacom

Slovákom do Stavangeru nedorazila načas všetka batožina, kompletne ju mali až vo štvrtok večer. Chýbal jeden vak s hokejkami

Reprezentácia Slovenska nastúpi v piatok večer o 19.00 h v nórskom Stavangeri na zápas Turnaja troch krajín proti Švajčiarsku v bránke s Jánom Lacom. Pre web Slovenského zväzu ľadového hokeja to potvrdil hlavný tréner Vladimír Vůjtek.

Slováci absolvovali vo štvrtok v DNB Arene 90-minútový tréning. V Stavangeri má hracia plocha rozmery 61x26 m, čomu tréneri prispôsobili tréningovú jednotku. “Precvičili sme si {+r91540}niektoré systémové prvky, vzhľadom na úzkosť plochy aj niektoré prvky forčekingu a samozrejme presilovku. Proti Švajčiarom nastúpime v bránke s Jánom Lacom,” uviedol pre hockeyslovakia.sk V. Vůjtek.

Slovákom do Stavangeru nedorazila načas všetka batožina, kompletne ju mali až vo štvrtok večer. Chýbal jeden vak s hokejkami. "Požičať hokejky sme si museli aj my tréneri,“ nestrácal tradičný humor tréner Vladimír Vůjtek. Veľa práce mal vo štvrtok najmä vedúci výpravy Igor Andrejkovič. Riešiť musel aj výmenu izieb v hoteli Rica. "Hostitelia nám pridelili relatívne malé izby i menšie postele, čo robilo starosti viacerým našim urasteným hráčom. Už je všetko v poriadku a na pätnástom či šestnástom poschodí, kde je ubytovaná naša výprava, vládne po tejto stránke spokojnosť. Bonusom pobytu v tejto 21-poschodovej budove, tvarom pripomínajúcu VUB-ku v Bratislave, je, že raňajky, obedy i večere servírujú výpravám na najvyššom poschodí, odkiaľ je nádherný panoramatický výhľad na more, prístav i neďaleké hory,“ doplnil pre web SZĽH Igor Andrejkovič.

Zostava SR na piatkový zápas proti Švajčiarsku:
J. Laco (Janus) - Mezei, T. Slovák, J. Brejčák, Kudroč, Vydarený, Švarný, Ďaloga, J. Mikuš - Radivojevič, Špirko, Marcel Hossa - Bartek, Kukumberg, L. Hudáček - Vandas, J. Mikúš, Ölvecký - Gašparovič, T. Marcinko, Marcel Haščák

Odporúčame

ProFutbal.sk