HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Na listine zranených Bartečko, Šatan a Baranka
zdroj:

Na listine zranených Bartečko, Šatan a Baranka

Novinky z kontinentálnej KHL (5.3.2013)

Novinky z kontinentálnej KHL (5.3.2013):

Na listine zranených Bartečko, Šatan a Baranka

Na listine zranených hráčov Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) v súčasnosti figuruje trojica slovenských hráčov - útočníci Ľuboš Bartečko, Miroslav Šatan a obranca Ivan Baranka.

Najdlhšie, od začiatku novembra, pauzuje Miroslav Šatan zo Slovana Bratislava pre zranenie v oblasti krčnej chrbtice. Koncom decembra sa zranil Bartečko z HC Lev Praha, ktorý má tiež problémy s krkom. V súťažnom zápase sa naposledy predstavil 28. decembra na ľade Dinama Moskva. Ivan Baranka nútene pauzuje od 28. januára 2013. Dvadsaťsedemročná opora Salavatu Julajev Ufa sa zranila v tretej tretine domáceho stretnutia proti Jugre Chanty-Mansijsk. Má problémy s achilovkou.

Zoznam zranených hráčov zverejnilo vedenie KHL na svojom oficiálnom webe.

V Jekaterinburgu trénerská zmena, Ulanova strieda Jemelin

Pozíciu hlavného trénera v klube Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) Avtomobilist Jekaterinburg od stredy 6. marca zaujme Anatolij Jemelin. Informuje o tom portál sportbox.ru. Na poste kouča A-tímu účastníka nadnárodnej súťaže nahradí Igora Ulanova, ktorému sa nepodarilo mužstvo doviesť do play-off. Jekaterinburg aj s dvojicou Slovákov Branislavom Mezeiom a Rastislavom Špirkom postúpil do finále Východnej konferencie Pohára nádeje 2013.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: KHL

Pozri viac

ProFutbal.sk