HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Šuplera a Miklošoviča nahradil v Donecku Nazarov
zdroj:

Šuplera a Miklošoviča nahradil v Donecku Nazarov

Novinky z kontinentálnej KHL (6.4.2013)

Novinky z kontinentálnej KHL (6.4.2013):

Trio hráčov Čeľabinska medzi najlepšími v treťom kole play-off

Trio hokejistov Traktoru Čeľabinsk sa dostalo medzi najlepších hráčov konferenčných finále v Kontinentálnej hokejovej lige. Michael Garnett sa stal najlepším brankárom, Deron Quint obrancom a Valerij Ničuškin nováčikom. Medzi útočníkmi vyhlásila príslušná komisia KHL za hviezdu Viktora Tichonova z SKA Petrohrad. Čeľabinsk vyradil vo finále Východnej konferencie Kazaň 4:3 na zápasy, vo Východnej konferencii si Dinamo Moskva s Dominikom Graňákom poradilo s SKA Petrohrad 4:2. Informuje o tom web KHL.

Garnett v siedmich zápasoch proti Kazani inkasoval v priemere 1,8 gólu a mal 94 % úspešnosť zákrokov. Quint nazbieral štyri kanadské body (0+4) a mal aj tri plusky. Na konte Ničuškina pribudli jeden gól a jedna asistencie. Tichonov proti Dinamu Moskva zaznamenal osem kanadských bodov (4+4).

Šuplera a Miklošoviča nahradil v Donecku Nazarov

Hokejistov ukrajinského Donbassu Doneck povedie v novej sezóne Kontinentálnej hokejovej ligy Andrej Nazarov. Na pozícii hlavného kouča nahradí Slováka Júliusa Šuplera, ktorého vedenie odvolalo po skončení základnej časti súťaže. V Pohári nádeje viedol mužstvo ako dočasne poverený tréner Miroslav Miklošovič. Nazarov doteraz pôsobil v Čerepovci, kde z osobných dôvodov pred pár dňami rozviazal zmluvu. Pod jeho taktovkou postúpil Severstaľ do konferenčného semifinále, v ktorom nestačil na SKA Petrohrad. Informáciu priniesol web Donbassu Doneck.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: KHL

Pozri viac

ProFutbal.sk