HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Igor Petrov sa stal trénerom Čerepovca
zdroj:

Igor Petrov sa stal trénerom Čerepovca

Novinky z kontinentálnej KHL (11.4.2013)

Novinky z kontinentálnej KHL (11.4.2013):

Sejejs sa vrátil do Dinama Riga

Generálnym manažérom klubu Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) Dinamo Riga sa stal Normunds Sejejs. V tejto pozícii 45-ročný bývalý hokejista pracoval do konca sezóny 2011/2012. V končiacom sa súťažnom ročníku pracoval pre mužstvo HC Lev Praha. Niekdajší obranca Dukly Trenčín či Karlových Varov i ďalších mužstiev a lotyšskej reprezentácie bol jedným z kandidátov na uvoľnenú pozíciu GM v Avangarde Omsk.

Vstupenky na zápasy v Čeľabinsku sa vypredali za hodinu

Vstupenky na dve finálové stretnutia v Čeľabinsku o Gagarinov pohár medzi domácim Traktorom a obhajcom celkového prvenstva Dinamom Moskva sa vypredali za jednu hodinu. Ako informuje portál rsport.ru, v pokladniciach Traktor arény jednej osobe predali maximálne dve vstupenky. Vo finálovej sérii hranej na štyri víťazstvá vedie moskovské Dinamo už 2:0, keď uspelo v oboch dueloch pred vlastnými fanúšikmi. súboje v Čeľabinsku sa uskutočnia 11. a 12. apríla.

Igor Petrov sa stal trénerom Čerepovca

Nástupcom Andreja Nazarova na pozícii hlavného trénera tímu Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) Severstaľ Čerepovec sa stal Igor Petrov. Informuje o tom oficiálny web účastníka nadnárodnej súťaže. Štyridsaťosemročný Petrov pracuje v štruktúrach Severstaľu už od roku 1987, naposledy trénoval mládežnícke mužstvo Almaz Čerepovec v MHL. Nazarov priviedol seniorský tím do druhého kola play-off, v ktorom vypadol s SKA Petrohrad.

Aj dres Igora Petrova spolu s Alexandrom Muraviovom a Vladimirom Kočinom v utorok vyvesili pod strechu miestneho Ľadového paláca, všetci traja v minulosti patrili medzi hráčske hviezdy Severstaľu. Stalo sa tak pri príležitosti osláv dvadsiateho výročia od posledného premenovania klubu z Metallurgu na Severstaľ.

Najnovšie z ligy: KHL

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk