HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Šatan posilní slovenskú reprezentáciu na MS 2013
zdroj:

Šatan posilní slovenskú reprezentáciu na MS 2013

"S Mirom sme sa rozprávali po skončení finálového stretnutia vo Zvolene. Po posledných vyšetreniach dostal od lekárov ´zelenú´ a bude sa hlásiť už na pondelkovom zraze v Bratislave," povedal Otto Sýkora

Dlhoročný kapitán reprezentácie SR, držiteľ všetkých slovenských medailí z MS a víťaz Stanleyho pohára Miroslav Šatan posilní národný A-tím v závere prípravy a na blížiacom sa svetovom šampionáte vo Švédsku a Fínsku, ktorý sa začne 3. mája. Definitívne sa o tom rozhodlo v pondelok večer.

"S Mirom sme sa rozprávali po skončení finálového stretnutia vo Zvolene. Po posledných vyšetreniach dostal od lekárov ´zelenú´ a bude sa hlásiť už na{+r94772,200x152} pondelkovom zraze v Bratislave," povedal generálny manažér slovenskej reprezentácie Otto Sýkora. Reprezentačný tréner Vladimír Vůjtek doplnil: "Som rád, že je Miro zdravotne v poriadku. Teším sa, že bude súčasťou nášho tímu."

Pre Šatana sa klubová sezóna skončila už 3. novembra 2012. Kapitán Slovana Bratislava sa zranil v zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) v Prahe proti HC Lev pri kolízii s kamarátom a reprezentačným kolegom Zdenom Chárom.

Odporúčame

ProFutbal.sk