HOKEJ.sk HOKEJ.sk

V HC Lev končia Štěpánek, Svoboda a Klepiš
zdroj: jäzva

V HC Lev končia Štěpánek, Svoboda a Klepiš

Ako informuje pražský klub prostredníctvom oficiálneho webu, spomenutej trojici v utorok 30. apríla končí platnosť zmlúv a Pražania sa rozhodli nepredĺžiť vzájomnú spoluprácu

V tíme Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) HC Lev Praha nebude v nasledujúcej sezóne pokračovať trojica hráčov - brankár Jakub Štěpánek a, útočníci Jaroslav Svoboda s Jakubom Klepišom. Ako informuje pražský klub prostredníctvom oficiálneho webu, spomenutej trojici v utorok 30. apríla končí platnosť zmlúv a Pražania sa rozhodli nepredĺžiť vzájomnú spoluprácu.

Klepiš údajne mieri do zámoria, kde sa mal dohodnúť na spolupráci s jedným z klubov NHL. Dvadsaťosemročný útočník bol najproduktívnejším hráčom HC Lev v základnej časti, v ktorej nazbieral 38 kanadských bodov za dvadsať gólov a osemnásť asistencií. Brankár Štěpánek prišiel do Prahy koncom októbra a odchytal spolu dvanásť duelov, neskôr zastával post brankárskej dvojky. Jaroslav Svoboda sa aj vinou zranení dostával do zostavy len sporadicky. V závere sezóny hosťoval v Sparte Praha.

Najnovšie z ligy: KHL

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk