Hokej.sk Hokej.sk

Skalica bude naďalej spolupracovať so Slovanom Bratislava
zdroj:

Skalica bude naďalej spolupracovať so Slovanom Bratislava

HK 36 Skalica bude naďalej spolupracovať so slovenským účastníkom Kontinentálnej hokejovej ligy HC Slovan Bratislava

HK 36 Skalica bude naďalej spolupracovať so slovenským účastníkom Kontinentálnej hokejovej ligy HC Slovan Bratislava. Skaličania už boli farmou Slovana aj v minulej sezóne.

Vďaka spolupráci mali k dispozícii hráčov "belasých", ktorí neboli v A-tíme. Výsledkom spolupráce je aj angažovanie trénera Josefa Tureka, ktorému bude pomáhať Štefan Me{+r102545}ga. Pôvodne mal Skaličanov viesť Andrej Výboch, ten však bude pôsobiť v oboch kluboch ako funkčný diagnostik výkonnosti hráčov.

Skaličania začali s prípravou na novú sezónu v stredu 15. mája. Podľa klubového webu sa trénerom mali hlásiť hráči s platnými zmluvami (brankár Miroslav Lipovský, obrancovia Jindřich Barák, Adam Beňa, Michal Srnec, Martin Vyrůbalík a útočníci Tibor Kutálek, René Školiak a David Stieler). K nim sa pridajú hráči juniorky, ktorí počas prípravy pred sezónou zabojujú o miesto v základnej zostave. V novej sezóne už isto nebudú v Skalici pokračovať Rastislav Konečný, ktorého angažovali Košice, a Michal Klejna, ktorý zamieril do Francúzska.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Slovan Bratislava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

ProFutbal.sk