HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Slovan nastúpi proti Spartaku s Janusom v bránke
zdroj: jäzva

Slovan nastúpi proti Spartaku s Janusom v bránke

Slovan Bratislava nastúpi na prvý domáci prípravný zápas v sezóne 2013/2014 vo štvrtok v Slovnaft aréne proti Spartaku Moskva v bránke s Jaroslavom Janusom

Slovan Bratislava nastúpi na prvý domáci prípravný zápas v sezóne 2013/2014 vo štvrtok v Slovnaft aréne proti Spartaku Moskva v bránke s Jaroslavom Janusom. Tréner Rostislav Čada sa rozhodol striedať v príprave oboch brankárov, pred týždňom v Prahe proti Slavii dostal šancu Miroslav Kopřiva.

Do štvrtkového súboja nezasiahnu reprezentanti do 20 rokov Marko Daňo a Milan Kolena, ktorí sú na akcii v Poprade. Prvýkrát preto dostane šancu Richard Mráz. Do tretieho útoku sa namiesto Daňa posunie Kudrna. Slovnaft aréna je na súboj so Spartakom oficiálne vypredaná, niekoľko desiatok vstupeniek pôjde do predaja po uvoľnení rezervácií krátko pred zápasom. Hala nemusí byť stopercentne zaplnená, keďže je otázkou, koľko majiteľov permanentiek využije možnosť a príde na súboj. Informácie zverejnil web hcslovan.sk.

Zostava Slovana na zápas so Spartakom Moskva:
Janus (Kopřiva) - Sersen, Škoula, Sigalet, Mojžíš, V. Mihálik, Štajnoch, J. Brejčák, I. Ďatelinka - Bartovič, Bližňák, Netík, Vondrka, Ölvecký, Miklík, Kudrna, Kukumberg, L. Hudáček, T. Mikúš, A. Šťastný, R. Mráz, Preisinger.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Spartak Moskva

Pozri viac

Najnovšie z ligy: KHL

Pozri viac

ProFutbal.sk