HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po 4.kole Boss Extraligy

HKm Zvolen - MHC Martin 6:4 (2:3, 3:1, 1:0)
Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "Martinčania produkovali pekný hokej, sú pohybliví a hra na protiútoky sa im darila. Nie nadarmo zvíťazili v Skalici. Z našej strany nám hra veľmi nešla okrem prvého útoku, treba dať chlapcov dokopy a poskladať tím. V súčasnosti ešte nemôžeme hrať v optimálnej súhre."
Milan Skokan (tréner Martina): "Videli sme dramatický hokej, domáci boli lepší. Snažili sme sa hrať na protiútoky, čo sa nám darilo, na druhej strane vlastnými chybami sme posadili súpera na koňa. Pri troche šťastia sme mohli pomýšlať aj na lepší výsledok."

Dukla Trenčín - HKm Nitra 7:1 (0:0, 5:0, 2:1)
Július Šupler (tréner Trenčína): "Prvá tretina bola zo strany súpera vynikajúca a v týchto chvíľach nás podržal brankár Hála. Teší ma však, že pred peknou návštevou a v skvelej atmosfére sme nakoniec po dobrom výkone vysoko zvíťazili."
Miroslav Miklošovič (tréner Nitry): "Nemám z našej strany príliš čo hodnotiť. V prvej tretine ešte hráči plnili pokyny, hrali pomerne dobre a domácim boli viac ako rovnocenným súperom. Rozhodlo sa však v druhej tretine, kedy sa po dvoch inkasovaných góloch pri našich presilovkách naša hra rozsypala. Súper prevzal iniciatívu a až do konca stretnutia mal hru v rukách. Mrzia ma hrúbky v našej hre a skutočnosť, že sme sa už ďalej nedokázali skoncentrovať."

HC Košice - MsHK ŠKP Žilina 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
Róbert Spišák (tréner Košíc): "Bolo to dramatické stretnutie. Naše šance sme premieňali s problémami. Vyhrali sme však, a preto sme spokojní. Body ostali doma."
Vincent Lukáč (tréner Žiliny): "Z tých štyroch zápasov, ktoré sme odohrali, bol tento suverénne najslabší. Iróniou osudu je, že hráme dobrý hokej, ale nevieme zabodovať. Nevyšla nám druhá tretina, v ktorej sme mali jasne viac šancí. Súper dal góly z ničoho. Gratulujem mu však k víťazstvu."

Slovan Bratislava - HK 36 Skalica 4:2 (3:0, 0:1, 1:1)
Miloš Říha (tréner Slovana): "Na zápas sme nastupovali trochu s obavami, aby sme nedopadli tak, ako v prvom domácom zápase proti Nitre. V prvej tretine sme jasne dominovali, potom sme sa prispôsobili súperovi a hráči hrali komplikovane, takmer nekorčuľovali a boli pomalí. Súper po našom zvoľnení tempa zdvihol hlavu, my sme zbytočne inkasovali. Po úspešnej prvej tretine sme Skalicu mali v tej ďalšej doraziť. My sme však urobili opak. Namiesto toho, aby sme boli pánmi na ľade, nechali sme sa biť a to by sa nemalo stávať."
Dušan Gregor (tréner Skalice): "Dnes sme sa chceli rehabilitovať za matný výkon doma proti Martinu. Aj napriek prehre musím chlapcov pochváliť za výkon a bojovnosť. Možno je to tvrdé, ale dnes nás neporazil Slovan, ale my sami. Ďakujem chlapcom, že ani za stavu 0:3 nezložili zbrane a zabojovali. Takéto výkony by sme mali podávať aj pred domácim publikom."


(SITA)

© 2001, Autorské práva SITA a.s. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. je výslovne zakázané.

Najnovšie z klubu: Bielorusko

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk