HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Škovira posilnil Spišskú Novú Ves
zdroj: jäzva

Škovira posilnil Spišskú Novú Ves

"Nejde o žiaden veľký prestup, či drahého hráča. Takých si v klube nemôžeme dovoliť, lebo finančná situácia je stále veľmi ťažká," uviedol Michal Teplica

Spišská Nová Ves je ďalšou zastávkou v kariére skúseného útočníka Miroslava Škoviru. Trinásťnásobný slovenský reprezentant už nastúpil za Spišiakov v prvoligovom súboji na ľade Liptovského Mikuláša, ktorý jeho tím v stredu prehral 2:3 po sam. nájazdoch.

„Novú sezónu sme začali s mladými hráčmi a našimi odchovancami, ktorí chcú pomôcť hokeju v Spišskej Novej Vsi. Vyťaženosť juniorov si zobrala s{+r79011}voju daň. Medzi seniormi sme na poslednej priečke, ale ešte viac nás v klube trápi postavenie juniorov. Tí sú na chvoste extraligovej tabuľky. Aj preto potrebujeme v našom kádri hráča, akým je skúsený Miro Škovira. Nejde o žiaden veľký prestup, či drahého hráča. Takých si v klube nemôžeme dovoliť, lebo finančná situácia je stále veľmi ťažká,“ uviedol pre Korzár predseda výkonného výboru a tréner HK Spišská Nová Ves Michal Teplica.

Škovira bol v tejto sezóne bez klubu, v minulej hral za Csíkszeredu, Lustenau a Pontebbu. Tridsaťdeväťročný útočník hral dlhé roky extraligu za Poprad, pôsobil aj v Košiciach, Kežmarku, Třinci, Bolzane, Krefelde či Manchestri.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: SHL

Pozri viac

ProFutbal.sk