HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Jánoš sa vydáva na kariéru trénera, bude asistentom Staša
zdroj: jäzva

Jánoš sa vydáva na kariéru trénera, bude asistentom Staša

Bývalý slovenský reprezentant Branislav Jánoš sa vydáva na trénerskú kariéru, od štvrtka je asistentom nového hlavného kormidelníka Dukly Trenčín Milana Staša

Bývalý slovenský reprezentant Branislav Jánoš sa vydáva na trénerskú kariéru, od štvrtka je asistentom nového hlavného kormidelníka Dukly Trenčín Milana Staša.

Štyridsaťdvaročný Jánoš sa s vedením tímu spod hradu Matúša Čáka dohodol na zmluve do konca sezóny. Informuje o tom web trenčianskej Dukly.

Jánoš je v tejto sezóne na súpiske prvoligovej Prievidze. Nedávno si v zápase v Bardejove zlomil ľavú kľúčnu kosť. Za Prievidzu stihol odohrať trinásť stretnutí, v ktorých strelil sedem gólov a pridal šesť asistencií. Jánoš je odchovancom trenčianskej Dukly, v sezóne 1991/1992 bol pri federálnom titule. Získal aj slovenské primáty, neskôr pôsobil v Zlíne, Třinci, Zvolene, Slovane Brratislava, Žiline, Banskej Bystrici, Lausitzeri, Piešťanoch i Tychách. Slovensko reprezentoval na zimných olympijských hrách 1994 a 1998, reprezentácii pomohol k postup z C-kategórie MS až do elitnej kategórie, ktorú si zahral v rokoch 1996 a 1997.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Trenčín

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

ProFutbal.sk