Bardejov porazil v prípravnom zápase Košice + FOTOGALÉRIA
zdroj: jäzva

Hokejisti lídra Tipsport extraligy z Košíc si spestrili reprezentačnú prestávku tradičným každosezónnym prípravným súbojom v Bardejove.

Hokejisti lídra Tipsport extraligy z Košíc si spestrili reprezentačnú prestávku tradičným každosezónnym prípravným súbojom v Bardejove. Prekvapivým víťazom sa stali domáci hráči Bemaca, ktorí si vypracovali v prvej polovici stretnutia trojgólový náskok a svojou aktivitou nútili súpera k veľkému množsvu chýb. Extraligistu vrátil do hry dvomi gólmi Peter Bartoš, vyrovnaniu ale zabránil brankár Matúš Andreanin. V doplnkovej sérii samostatných nájazdov bol úspešný iba kmeňový hráč "oceliarov"  Marek Slovák, ktorý ale tentoraz spoločne s Rastislavom Konečným obliekal dres Bardejova.

Bemaco HC 46 Bardejov – HC Košice 3:2 (1:0,2:1,0:1)

Góly: 5. Vaško 1:0, 27. Hričina 2:0, 28. Dancsák 3:0, 35. a 53. P. Bartoš 3:2. Rozhodovali Štec – Smrek, Pribula pred 820 divákmi.

Bardejov: Blažíček (do 32. minúty) Andreanin – Krčula, Kramár, Slimák, Vaško, Polaček, Baláž, Dancsák, Gajdoš, Chovan, Ščurko, Hopko, Česelka, Hričina, Pa. Segľa, Šimčák, Caban, Slovák, Konečný.

Košice: Riečický – Martin Chovan, Štrbák, Kolba, Macejko, Cebák, Varga, Deyl, Brijak, Bicek, Marcinko, Matis, Špilár, Pašek, Jenčík, Hinďoš, Boltun, Hrnka, Jokeľ, Češík, Bartoš.