HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch

Súhrn hlasov trénerov po zápasoch 13. kola Boss Extraligy

Súhrn hlasov trénerov po zápasoch 13. kola Boss Extraligy.


Martinský hokejový club Martin - HKm Zvolen 2:3 (1:2, 0:0, 1:0, 0:1) po predĺžení

Milan Skokan (tréner Martina): "Som rád, že sme sa za nepriaznivé stavu nepoložili. Mužstvo sa naopak zmobilizovalo a disciplinovanou hrou vyrovnalo. Verím, že chlapci naďalej zostanú pri zemi a budú pokračovať v takýchto výkonoch."

Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "Boli sme si vedomí, že prichádzame k stále sa lepšiacemu martinskému mužstvu. Preto sme zvolili defenzívnu taktiku. Rozhodnúť sme mohli skôr, no žiaľ sa nám to nepodarilo. S dvoma bodmi sme samozrejme spokojní."HK 36 Skalica - HC Slovan HARVARD Bratislava 1:1 (0:0, 1:1, 0:0, 0:0) po predĺžení

Ján Faith (tréner Skalice): "Sme radi, že sme získali bod. V troch zápasoch sme ale dali len tri góly, čo je veľmi málo. Tiež ma mrzí, že v tomto stretnutí bolo veľa vylúčených. Našu hru sme zakladali na tom, že súper urobí chybu a my ju využijeme. V obrannej fáze sme boli lepší ako v útočnej."

Miloš Říha (tréner Slovana): "Myslím si, že to bolo veľmi zaujímavé stretnutie, skvelý hokej, čo sa týka taktiky a systému, len rozhodca zvolil necitlivé vylučovanie, čo ovplyvnilo priebeh hry a nám to vôbec nepomohlo. Trpezlivou a disciplinovanou hrou sme chceli získať v Skalici dva body, pochváliť a vyzdvihnúť musím brankára Rybára."MsHK ŠKP Žilina - HC Košice 4:2 (2:0, 1:2, 1:0)

Vincent Lukáč (tréner Žiliny): "Zopakovali sme dobrý výkon z Bratislavy a vyzerá to tak, že chlapci sa dokážu na kvalitného súpera zmobilizovať. So silnými Košicami sme držali krok a v určitých častiach stretnutia sme boli aj lepší."

Robert Spišák (tréner Košíc): "Žilina vyťažila z prvých dvoch šancí maximum. Napriek tomu sme sa vrátili do zápasu. V záverečnej tretine sme mali šance, ktoré sa musia využívať. Prehrali sme a blahoželám Žiline ku kvalitnému výkonu i víťazstvu."


HK 32 VA Liptovský Mikuláš - HK ŠKP Poprad 1:3 (1:3, 0:0, 0:0)

Jozef Sasko (asistent trénera L. Mikuláša): "Nezostáva mi len zablahoželať súperovi k víťazstvu. Mám taký dojem, že zápasy s Popradom by sme mali začínať až po desiatej minúte, pretože sa opäť opakoval scenár z predchádzajúceho vzájomného duelu, keď sme v úvode dostali rýchle góly. Potom sme si síce vytvorili tlak aj šance, ale nedokázali sme ich zužitkovať. Mužstvo, ktoré nepremieňa gólové príležitosti, si nezaslúži vyhrať."

Vladimír Šándrik (asistent trénera Popradu): "Sme veľmi radi, že sme konečne zabodovali vonku. Mužstvo bojovalo a vyvarovalo sa povestných chýb ako v predchádzajúcich zápasoch, keď sme mali jedno-dvojminútové výpadky. Chlapci si viac verili so Šimonovičom v bránke, prospeli aj zmeny v zostave s príchodom nových hráčov Paukovčeka a Pavla Segľu. Vývoj zápasu ovplivnila skutočnosť, že sme premenili šance a dali tri góly."

Mestský hokejový club Nitra - Dukla Trenčín 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)

Najnovšie z klubu: Atlanta Thrashers

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk