HOKEJ.sk HOKEJ.sk

V Zápase hviezd sa nepredstaví ani Radulov
zdroj:

V Zápase hviezd sa nepredstaví ani Radulov

Novinky z kontinentálnej KHL (11. januára 2014)

V Zápase hviezd sa nepredstaví ani Radulov

Ruský hokejista Alexander Radulov sa nezúčastní na sobotňajšom Zápase hviezd Kontinentálnej ligy v bratislavskej Slovnaft Arene. Útočníka CSKA Moskva podľa ruských webov, ktoré sa odvolávajú na agentúru Itar-Tass, vyradil z hry otras mozgu. Radulov utrpel indispozíciu vo štvrtkovom zápase KHL s Metallurgom Magnitogorsk. V Zápase hviezd mal jeden z najlepších hráčov nadnárodnej súťaže nastúpiť v otváracej formácii Západu po boku Iľju Kovaľčuka a Jonathana Cheechooa.

Radulov v tejto sezóne nastúpil za CSKA na 28 stretnutí, v ktorých strelil sedem gólov a pridal 22 asistencií. Na jeho konte je aj pätnásť plusových bodov.

Mezei a Cibák sú bez trénera, Podoľsk odvolal Leonova

Vedenie klubu Kontinentálnej ligy Viťaz Podoľsk sa rozhodlo odvolať hlavného trénera Jurija Leonova. Mužstvo dočasne povedie Oleg Orechovskij. Menovanie môže byť až do záveru sezóny, v klube však intenzívne hľadajú nového kormidelníka.

Leonov prevzal Viťaz v júni 2012. Pod jeho vedením odohral klub v KHL 95 stretnutí, v ktorých dosiahol 34 víťazstiev a 61 prehier. V tejto sezóne je Podoľsk s 50 bodmi zo 43 zápasov na trinástom mieste Západnej konferencie. Za play-off momentálne zaostáva o trinásť bodov. V Podoľsku pôsobia aj Slováci Branislav Mezei a Martin Cibák. Informácie zverejnil web klubu.

Najnovšie z ligy: KHL

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk