HOKEJ.sk HOKEJ.sk

V Soči definitívne bez Višňovského, náhradou Starosta
zdroj:

V Soči definitívne bez Višňovského, náhradou Starosta

"V nedeľu ráno sme naštartovali proces, aby sme ho nahradili Starostom. Tomáš je skúsený hráč, ktorého do obrany potrebujeme. Bol pre nás prvou voľbou," povedal Sýkora

Slovenská reprezentácia sa na ZOH 2014 v Soči predstaví bez obrancu Ľubomíra Višňovského a jeho miesto v tíme zaujme Tomáš Starosta. Po nedeľňajšom predpoludňajšom tréningu o tom informoval generálny manažér výberu SR Otto Sýkora.

"Potvrdilo sa to, čoho sa 'Višňa' obával. Musel po sobotňajšom zápase urobiť výstupnú kontrolu. Tým testom už v minulosti viackrát neprešiel a lekár aj tentokrát povedal, že je nespôsobilý a nepustí ho na olympiádu. Sám sa necíti stopercentne fit na to, aby dokázal prehovoriť generálneho manažéra," povedal Otto Sýkora a na margo náhrady pokračoval: "V nedeľu ráno sme naštartovali proces, aby sme ho nahradili Tomášom Starostom. Tomáš je skúsený hráč, ktorého do obrany potrebujeme. Bol pre nás prvou voľbou. Definitívne to ešte nie je, celý proces trvá jeden až dva dni. Aj zmenu Gáboríka s Brankom nám potvrdili až v sobotu večer. Musí to prejsť nejakým procesom."

Odporúčame

ProFutbal.sk