HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Slovan Bratislava definitívne prišiel o šancu na play-off
zdroj:

Slovan Bratislava definitívne prišiel o šancu na play-off

Slovanisti od úvodu ročníka iba ťahajú zajaca za chvost, pohybujú sa neustále v spodnej časti tabuľky svojej konferencie. Nenadviažu tak na vydarenú premiérovú sezónu

Slovan Bratislava sa s definitívnou platnosťou nepredstaví v play-off Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) 2013/2014. Rozhodol o tom piatkový súboj Lokomotiv Jaroslavľ - Jugra Chanty-Mansijsk, v ktorom domáci suverénne zvíťazili 6:2 a na ôsmej priečke v Západnej konferencii - poslednej postupovej do vyraďovačky - majú pred "belasými" v tabuľke nepreklenuteľný jedenásťbodový náskok (78, resp. 67 bodov).

Na Bratislavčanov vrátane piatkového duelu proti Donbasu Doneck (19.00) čakajú do konca základnej časti už iba tri vystúpenia, čiže maximálne môžu získať deväť bodov.

Slovanisti od úvodu ročníka iba ťahajú zajaca za chvost, pohybujú sa neustále v spodnej časti tabuľky svojej konferencie. V druhom roku pôsobenia v KHL nenadviažu na vydarenú premiérovú sezónu 2012/2013, v ktorej prenikli do vyraďovacej časti. Tam v prvom kole nestačili na neskoršieho víťaza Gagarinovho pohára Dinamo Moskva (0:4 na zápasy).

Najnovšie z klubu: Slovan Bratislava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: KHL

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk