HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po 17. kole BOSS Extraligy

Postrehy trénerov jednotlivých zápasov 17. kola BOSS Extraligy

Postrehy trénerov jednotlivých zápasov 17. kola BOSS Extraligy:

HC Košice - HKm Zvolen 3:2 po predĺžení (1:2, 1:0, 0:0- 1:0)

Povedali po zápase:
Milan Jančuška (tréner Košíc): "Videli sme veľmi kvalitný extraligový zápas. Ťažšie sme sa rozbiehali napriek tomu, že sme dali prvý gól. Hrali sme osobku na Šechného, ktorý nám však dal vyrovnávajúci gól. Tretia tretina bola z našej strany veľmi dobrá, v predĺžení sa šťastie priklonilo k nám. Nedá mi, aby som nespomenul pána rozhodcu Mihálika, ktorý tento zápas nezvládol."
Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "Nie náhodou Zvolen, Košice a Slovan sú na špici súťaže, predvádzajú dobrý hokej, aj dnes to bolo kvalitné stretnutie. S prvou tretinou som bol spokojný, v druhej to bol rozháraný hokej, v tretej sa najmä bojovalo o každý puk. V predĺžení sme mali tri tutovky, no padlo to domácim."


HC Slovan HARVARD Bratislava - Dukla Trenčín 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)

Povedali po zápase:
Ľubomír Pokovič (asistent trénera Slovana): "Videli sme bojovný zápas. Viac sa hralo za bránou a v rohoch Trenčína, my sme sa ťažšie dostávali pred bránku. Pred bránkou hostí to bolo preplnené. Už v druhej tretine sme mali viac situácií, v ktorých sme mohli streliť gól, podarilo sa to až v závere. Hráči boli trpezlivý a napokon si víťazstvo zaslúžili."
Dušan Gregor (tréner Trenčína): "Dnes to bolo z oboch strán taktické a bojovné stretnutie. Musím pochváliť chlapcov za nasadenie a výkon. Hrali dobre. Dnes sme mali viac vylúčených, ako by bolo únosné. Zákrok na Rataja, po ktorom mal útočník Slovana zlomený nos, nebol úmyselný."


Martinský hokejový club Martin - HK ŠKP Poprad 0:0 po predĺžení (0:0, 0:0, 0:0- 0:0)

Povedali po zápase:
Milan Skokan (tréner Martinu): "S nasadením mužstva som spokojný, škoda že sme nevyužili aspoň jednu šancu, pretože v niektorých momentoch sme mali veľkú prevahu. Jalová koncovka nás trápi, musíme s tým už niečo urobiť."
Vladimír Šándrik (asistent trénera Popradu): "S remízou môžeme vysloviť spokojnosť. Mužstvo dodržalo taktické pokyny. Zamerali sme sa na pozorné celoplošné bránenie s úmyslom prekvapiť súpera nejakým rýchlym protiútokom, žiaľ v koncovke sme rovnako ako domáci nemali šťastie."


HK 36 Skalica - HK 32 VA Liptovský Mikuláš 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Povedali po zápase:
Ján Faith (tréner Skalice): "Každú tretinu sme začali zle, bojazlivo, zakríknuto, ale potom sme sa rozohrali a dali sme aj góly. Z môjho pohľadu to bol oveľa lepší zápas, ako sme odohrali v Poprade, ale tam sme nevyhrali. Tak som veľmi rád, že sme neinkasovali a udržali si čisté konto. Som spokojný najmä s tým, že sme pri oslabení neinkasovali."
Ján Šimčík (tréner L. Mikuláša): "V priemernom stretnutí sme nezužitkovali začiatok, keď bolo vidieť rešpekt z domácej strany. Potom dali domáci góly, my sme mali veľa vylúčených, a preto sme už výsledok nedokázali zvrátiť. Naše mužstvo je schopné ďaleko lepšieho výkonu."


MsHK ŠKP Žilina - Mestský hokejový club Nitra 3:1 (0:0, 0:1, 3:0)

Povedali po zápase
:
Vincent Lukáč (tréner Žiliny): "Musím poďakovať všetkým hráčom za vydreté víťazstvo, ktoré sme potrebovali ako soľ. Devízou Žiliny je bojovnosť. Musíme hrať s tým, s čím sme hrali dnes, teda so srdcom."
Miroslav Miklošovič (tréner Nitry): "Prišli sme o bod. Doplácame na to, že s jedným gólom sa nedá vyhrať, keď dostávame dva. Treba viac dôrazu, agresivity, aby sme si vypracovali šance a strelili aj nejaké góly."

Najnovšie z klubu: Chicago

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk