HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Košice majú na maródke až desať hráčov
zdroj:

Košice majú na maródke až desať hráčov

"Takúto maródku si nepamätám za desať rokov môjho pôsobenia v Košiciach. Je to mimoriadne nepríjemná situácia vzhľadom na blížiace sa zápasy play-off," uviedol Juraj Bakoš

Trénerov lídra slovenskej Tipsport extraligy HC Košice čaká pred utorkovým zápasom záverečného 54. kola neľahká úloha, pre zdravotné problémy nebude môcť vo Zvolene nastúpiť až desať hokejistov.

K dlhšie absentujúcim Pašekovi, Marcinkovi, Svatošovi, Jokeľovi, Chovanovi a Šedovi pribudli aj Kolba, Cebák, Gmitter a Spilar. Košičania preto cestovali do Zvolena v oklieštenej zostave.

"Takúto maródku si nepamätám za desať rokov môjho pôsobenia v Košiciach. Je to mimoriadne nepríjemná situácia vzhľadom na blížiace sa zápasy play-off. Ostáva nám len dúfať, že náš tímový lekár, doktor Kubašovský, opäť raz odvedie zázračnú prácu a vráti do zostavy na sobotu čo i len jedného hráča," uviedol na klubovom webe HC Košice generálny manažér Juraj Bakoš. Oceliari už majú istotu prvenstva v základnej časti súťaže, v play-off nastúpia proti Zvolenu alebo Martinu.

Najnovšie z klubu: Košice

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk