HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Keď dobrý výkon nestačí...
zdroj:

Keď dobrý výkon nestačí...

"Myslím si, že dnes sme mali k ich porážke najbližšie z celej série," riekol Michal Dzubina

Tri sympatické výkony a napriek tomu tri prehry. Martinskí hokejisti v sérii proti Košiciam zisťujú, že bojovnosť niekedy nestačí. Vyššie umenie je pre nich bohužiaľ na strane súpera a hoci mu dokážu vzdorovať, v konečnom účtovaní je bilancia hrozivá - 0:3.

"Myslím si, že celý zápas sme odohrali veľmi dobre," vyslovil sa po treťom štvrťfinálovom súboji brankár MHC Mountfield Michal Dzubina. "V Košiciach sa nám to darilo len dve tretiny, tentoraz sme vydržali až do konca. Bohužiaľ sme nestrelili gól. Chýbal možno kúsok šťastia, aby sme vyrovnali či dokonca strhli víťazstvo na našu stranu."

Tridsaťjedenročný martinský odchovanec podal výkon, s ktorým by bol kedykoľvek inokedy nadmieru spokojný. Prekonať ho dokázal jedine Matej Češík dvanásť sekúnd pred koncom prvej tretiny. "Taký gól nepoteší a nemali by sme ich dostávať. Avšak, stalo sa. Košice tentoraz odohrali výborný defenzívny zápas a veľmi ich podržal vynikajúci Rasťo Staňa," povzdychol si Dzubina, ktorý vie veľmi dobre, že takáto šanca na víťazstvo sa už v tejto sezóne nemusí opakovať. "Myslím si, že dnes sme mali k ich porážke najbližšie z celej série," riekol veľavravne.

Fakty ale nepustia. Martin prehral všetky tri stretnutia a vo štvrtok sa môže s divákmi lúčiť naposledy. "Košice chcú vyhrať 4:0, my to ale nechceme. Opäť sa začne za stavu 0:0 a ja verím, že ak zopakujeme stredajší výkon, tak ich tentoraz porazíme," nestráca odhodlanie brankár MHC.

Najnovšie z klubu: Martin

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk