HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po stretnutiach 18. kola BOSS Extraligy

Hlasy trénerov:

Hlasy trénerov po zápasoch 18. kola BOSS Extraligy:

HK ŠKP Poprad - HC Slovan HARVARD Bratislava 4:4 po predĺžení (1:1, 2:1, 1:2- 0:0)
Povedali po zápase:
Vladimír Šándrik (asistent trénera Popradu): "Videli sme veľmi dramatický zápas, v ktorom si diváci prišli na svoje. Po posledných dobrých výkonoch nás mrzí, že sme v domácom prostredí nevyhrali. Musím pochváliť celé mužstvo za to, že odovzdalo bojovný výkon a s kvalitným súperom sme napokon remizovali."
Ľubomír Pokovič (asistent trénera Slovana): "Bol to neobyčajne bojovný a dramatický zápas. Myslím, že aj diváci museli byť spokojný, najmä počas druhej tretiny. Z dramatických akcií nám trénerom vstávali vlasy dupkom. Musím pochváliť mužstvo za to, že sa ani za stavu 1:3 nezložilo. Na jednej strane sme spokojní, ale na druhej strane sme smutní z toho, že sme nedotiahli zápas do víťazného konca. Myslím si ale, že teraz to bude mať v Poprade každé mužstvo ťažké."


Dukla Trenčín - HC Košice 4:1 (2:0, 0:1, 2:0)
Povedali po zápase:
Dušan Gregor (Trenčín): "Košice hrali celkom dobre, my sme však boli ešte lepší. Hráči ukázali sympatickú snahu o víťazstvo. Po celý zápas dodržiavali stanovenú taktiku. Verím, že víťazstvo nám dodá entuziazmus do ďalších kôl."
Milan Jančuška (Košice): "V prvej tretine sme hrali veľmi zle, boli sme málo agresívni, z čoho vyplynuli chyby, po ktorých sme inkasovali dva góly. V druhej časti sme zredukovali zostavu na tri útoky. Naša hra sa oživila a strelili sme aj gól. O zápase však rozhodol začiatok tretej tretiny, keď nám domáci uštedrili rýchly tretí gól. Nemôžem byť spokojný s hrou ani s výsledkom."

Najnovšie z klubu: Liptovský Mikuláš

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 1. liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk