HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Premiérovým držiteľom Zlatej korčule Jozef Stümpel
zdroj:

Premiérovým držiteľom Zlatej korčule Jozef Stümpel

„Sme radi, že si diváci vybrali práve Jožka Stümpela, ktorý pôsobil ako pravý vodca nitrianskeho tímu a má veľký podiel na ošiali v meste pod Zoborom,“ povedal Paštinský

Víťazom premiérového ročníka ankety fanúšikov o najužitočnejšieho hráča play-off TIPSPORT extraligy a držiteľom trofeje Zlatá korčuľa sa stal suverénne nitriansky kapitán J. Stümpel, ktorý získal 20,06 percent všetkých hlasov. Hlasovanie prebiehalo na hokej.sk a v aplikácii na Facebooku.

Najvážnejšími konkurentami víťaznej legendy slovenského hokeja boli brankári Tomáš Tomek (HK 37 Piešťany) s 13,81 percentami hlasov a Robert Kristan (HK Nitra) s 4,85 percentami. Do hlasovania sa zapojilo 6700 hokejových fanúšikov.

„Sme radi, že si diváci vybrali práve Jožka St
ümpela, ktorý pôsobil ako pravý vodca nitrianskeho tímu a má veľký podiel na tohtoročnom ošiali v meste pod Zoborom. Anketa o najužitočnejšieho hráča play-off TIPSPORT extraligy je jedným z prvých krokov, ktorým sa snažíme zapojiť divákov a fanúšikov ešte viac do extraligového diania. V budúcej sezóne pripravujeme viacero noviniek, ktoré by mali našu najvyššiu súťaž zatraktívniť. Krátkodobé, či dlhodobé divácke ankety by mali patriť medzi ne,“ povedal V. Paštinský z Pro-Hockej, riadiaceho orgánu TIPSPORT extraligy.

{+T121485}

Najužitočnejší hráč play-off Tipsport extraligy podľa fanúšikov získal špeciálnu trofej, Zlatú korčuľu, z autorskej dielne sochárky Miry Podmanickej.

Najnovšie z klubu: Nitra

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk