HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch...

Hlasy trénerov po utorňajších zápasov 22. kola Boss Extraligy:

Hlasy trénerov po odohratých zápasoch 22. kola Boss Extraligy:


HKm Zvolen - Martinský hokejový club Martin 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
Povedali po zápase:
Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "Som sklamaný ani nie tak z výsledku, ako z výkonu mužstva. Pri kvalite našich útočníkov sme sa nedokázali presadiť a dali sme iba jeden gól. S takýmto výkonom sa nedá vyhrávať. Ako kolektív sme podali priemerný až podpriemerný výkon. Bolo cítiť, že nám chýbal center prvého útoku Šechný."
Milan Skokan (tréner Martina): "Domácich sme zaskočili obrannou taktikou. Na ľade takéhoto súpera nakoniec ani inak nemôžeme hrať. Mali sme dávku veľkého šťastia, lebo Zvolen bol herne lepší, ale šťastie praje vždy odvážnemu. Ďakujem hráčom za odvahu a najmä mladým, ktorí v extralige ešte len začínajú."

HC Slovan HARVARD Bratislava - HK 36 Skalica 3:3 (3:1, 0:0, 0:2)
Povedali po zápase:
Miloš Říha (tréner Slovanu): "Nie som spokojní. Hráči si nesplnili taktické povinnosti, čo Skalica potrestala. Navyše si rozhodca s nami robil, čo chcel a hral sa s nami ako mačka s myšou. Brankárovi Petríkovi nemám čo vyčítať, mužstvo podržal najmä v oslabení."
Ivan Černý (asistent trénera Skalice): "Prišli sme do Bratislavy s cieľom uhrať, čo najlepší výsledok, čo sa nám aj podarilo. Som rád, že sme dokázali zvrátiť nepriaznivý výsledok a vyrovnať."

HC Košice - MsHK ŠKP Žilina 6:2 (1:1, 3:0, 2:1)
Povedali po zápase:
Milan Jančuška (tréner Košíc): "S víťazstvom sme spokojní. V prvej tretine sme hrali kŕčovito, chýbala nám finálna prihrávka i zakončenie. V druhej tretine sme však hrali veľmi dobre, dostávali sme sa do šancí, kombinovali sme a zaslúžene sme dali góly. V záverečnej tretine sa stretnutie už len dohrávalo."
Vincent Lukáč (tréner Žiliny): "Obávali sme sa tohto zápasu. Týždeň sme tvrdo trénovali. Pred reprezentačnou prestávkou sme mali dobré výsledky, nevedeli sme, čo s nami tá pauza urobí. Z oboch strán to bol hokej rozháraný. Išlo o to, kto z koho. Domáci dali na tri jedna, a my nie sme ešte také mužstvo, aby sme stav 1:4 po dvoch tretinách otočili."

Dukla Trenčín - Mestský hokejový club Nitra 2:3 (1:0, 0:0, 1:3)
Povedali po zápase:
Dušan Gregor (tréner Trenčína): "Ťažko sa mi hodnotí toto stretnutie, pretože sme ho prehrali. Je to pre nás prekvapujúce aj preto, lebo počas prestávky sme sa svedomito pripravovali a dobre sme hrali aj v prípravnom zápase s Vítkovicami. Dnes sme hrali bez pohybu a za kratší koniec sme ťahali aj v osobných súbojoch. Prehra je pre nás krutá, remíza by bola spravodlivejšia."
Miroslav Miklošovič (tréner Nitry): "Za väčšiu túžbu po víťazstvre sme ho nakoniec zaslúžene získali. V prvej tretine sme nepremenili viacero šancí, naopak súper jednu z tých svojich využil. V závere zápasu sme po našej chybe znovu prehrávali, ale teší ma, že potom zabrali strarší hráči a zápas otočili. Najmä v tretej trettine sme boli aktívnejší, forčekovali sme a súpera sme dostali pod tlak. Z psychologického hľadiska je víťazstvo pre nás vzpruhou."

HK ŠKP Poprad - HK 32 VA Liptovský Mikuláš 1:2 (0:0, 0:2, 1:0)
Povedali po zápase:
Ján Šterbák (tréner Popradu): "My sme dnes nehrali dobre, hlavne v prvej a druhej tretine. V tretej tretine sa prístup hráčov zlepšil, útočná aktivita bola výraznejšia, dali sme gól, no bohužiaľ, vyrovnať sa nám už nepodarilo. Liptovský Mikuláš hral veľmi dobre, má rýchlych útočníkov, ktorí si vytvorili množstvo gólových príležitostí. Hostia dnes vyhrali zaslúžene, vďaka nášmu zlému prístupu k stretnutiu."
Ján Šimčík (tréner L. Mikuláša): "Myslím si, že po prestávke videl popradský divák celkom svižný hokej. My sme veľmi dobre korčuľovali a prvé dve tretiny sme mali viac z hry. V poslednej tretine sme sa nechali zatlačiť a domáci takmer vyrovnali. Som rád, že sme po prvýkrát v tejto sezóne nad Popradom dokázali vyhrať."

Najnovšie z klubu: Liptovský Mikuláš

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 1. liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk