HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Lapšanského prenasleduje smola, po kolízii s kamarátom čaká na rezonanciu
zdroj: jäzva

Lapšanského prenasleduje smola, po kolízii s kamarátom čaká na rezonanciu

"Ja som už na smolu zvyknutý," pokrútil hlavou Adam Lapšanský v súvislosti s porciou nepriazne osudu, ktorá sa mu v poslednom čase nalepila na päty.

"Ja som už na smolu zvyknutý," pokrútil hlavou Adam Lapšanský v súvislosti s porciou nepriazne osudu, ktorá sa mu v poslednom čase nalepila na päty. Vlaňajšiu sezónu mu ukončilo zranenie kolena v prípravnom zápase slovenskej reprezentácie proti Rusku a aby bolesť z nemožnosti naplniť svoju túžbu zabojovať o miestenku na svetový šampionát nestačila, zranením štartuje i nový ročník. Skôr, než si stihol obliecť po letnom prestupe dres majstrovských Košíc, musí opäť absolvovať sériu nemocničných návštev.

"Bohužiaľ... Na štvrtkovom tréningu som pri úplne poslednom cvičení dvoch na jedného vletel v plnej rýchlosti do bránky, preletel som cez Marcela Melicherčíka, narazil do tyčky a vyskočilo mi rameno. Museli mi ho naprávať a momentálne čakám na magnetickú rezonanciu. Vyšetrenie som mal pôvodne absolvovať už dnes, no napokon budem tŕpnuť až do utorka. Samozrejme, verím, že to nebude nič vážne," povzdychol si 24-ročný útočník.

Úvodný prípravný súboj "oceliarov" proti Martinu odsledoval z hľadiska a vo vnútri popritom potláčal nepríjemné pocity zo vzniknutej situácie.

"Čo už narobíme? Stávajú sa i horšie veci a dúfam, že to dám čím skôr do poriadku. Verím, že vynechám čo najmenej, veď teraz sa formuje zostava pre nový ročník a veľmi som sa tešil na Ligu majstrov. Snáď to nie je nič vážne a vrátim sa čo možno najskôr," vyslovil želanie rýchleho návratu na ľad Adam Lapšanský.

Najnovšie z klubu: Košice

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk