HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch...

Hlasy trénerov po piatkových zápasoch 23. kola Boss Extraligy:

Hlasy trénerov po piatkových zápasoch 23. kola Boss Extraligy:


HK 32 VA Liptovský Mikuláš - HKm Zvolen 1:2 po predĺžení (0:0, 0:1, 1:0- 0:1)

Povedali po zápase:
Ján Šimčík (tréner L. Mikuláša): "Každý bod zo súboja so Zvolenom je cenný, aj keď súper ho dnes dosiahol absolútne defenzívnym spôsobom hry a navyše využil dve presilovky. Predĺženie je vždy lotéria a v oslabení troch na štyroch sa hrá veľmi ťažko, najmä keď naši hráči sú v rohoch a pred brankárom necháme voľného hráča."
Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "V dnešnom stretnutí sa vyznamenali obaja brankári, ktorí zneškodnili množstvo šancí. Myslím si, že jednogólový náskok sme mohli udržať, ale nešťastná strela z diaľky, ktorú Kostúr nemohol vidieť, zapríčinila, že sme nevyhrali v riadnom hracom čase. Šťastie sa k nám však priklonilo v predĺžení a o to viac sme spokojní so ziskom dvoch bodov."

Mestský hokejový club Nitra - HK ŠKP Poprad 1:2 po predĺžení (0:0, 0:1, 1:0- 0:1)

Povedali po zápase
:
Miroslav Miklošovič (tréner Nitry): "Bolo to vyrovnané stretnutie, v ktorom sme si najmä v druhej tretine vyvinuli tlak i šance. Finálna fáza však bola jalová a vyrovnať sme dokázali až v záverečnej časti. V predĺžení už rozhodla o výsledku taktická chyba Horvátha. Som z toho smutný, pretože sme mali šancu dotiahnuť sa na Žilinu."
Vladimír Šándrik (asistent tréner Popradu): "Obe mužstvá sa zamerali najmä na bránenie, čo vidno aj na konečnom výsledku. Šancí sme mali málo a naše víťazstvo je napokon vecou šťastia, keď sme v predĺžení dokázali potrestať chybu súpera."

MsHK ŠKP Žilina - Dukla Trenčín 2:5 (0:0, 2:4, 0:1)

Povedali po zápase
:
Peter Slanina (asistent trénera Žiliny): "Oproti domácemu zápasu so Slovanom sme ukázali svoju druhú tvár. Hráčom chýbala vôľa po víťazstve, dopúšťali sa naivných a ľahkovážnych chýb, ktoré sa nedajú ospravedlniť."
Dušan Gregor (tréner Trenčína): "Možno to bude znieť neskromne, ale do Žiliny sme prišli vyhrať. To sa nám podarilo, pretože sme boli lepší počas celého zápasu. Hráči konečne ukázali, že chcú hrať hokej."

HK 36 Skalica - HC Košice 2:3 po predĺžení (0:1, 1:0, 1:1- 0:1)

Povedali po zápase
:
Ján Faith (tréner Skalice): "Remíza v riadnom hracom čase je spravodlivá, v tretej tretine sme mohli strhnúť víťazstvo na našu stranu, ale nedisciplinovaná hra nás stála lepší výsledok. Keby sme nefaulovali, nehrali by sme v oslabení a nedostali by sme gól. V predĺžení boli šťastnejší hostia, hoci aj my sme mali šance. Hrali sme s dobrým mužstvom, hosťujúce mužstvo aj podľa môjho kolegu Ivana Černého tu vraj ešte tak dobre nehralo."
Robert Spišiak (tréner Košíc): "Hralo sa viac opatrne, taktická disciplína sa prejavila viac v defenzíve. V ofenzíve chýbal dôraz pred bránou. S výsledkom sme spokojní, som rád, že sa nám podarilo stiahnuť víťazstvo na našu stranu."

Najnovšie z klubu: Košice

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk