HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch...

Hlasy trénerov po zápasoch 24. kola Boss Extraligy:

Hlasy trénerov po zápasoch 24. kola Boss Extraligy:


HKm Zvolen - HC Slovan HARVARD Bratislava 1:1 po predĺžení (0:0, 1:1, 0:0- 0:0)
Povedali po zápase:
Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "Hral sa vynikajúci hokej, súper bol veľmi dobrý. Mrzí ma iba to, že sme z vyložených šancí nedokázali streliť vytúžený víťazný gól. Bolo by to pre nás veľmi cenné víťazstvo, lebo to bol konečne súper, ktorý hral dobrý hokej."
Miloš Říha (tréner Slovana): "Proti takémuto silnému súperovi sme zohrali kvalitný zápas. Domáci mali spočiatku navrch, ale nás podržal brankár Rybár. V závere sme mali šance my. S bodom sme v každom prípade spokojní."

HC Košice - Martinský hokejový club Martin 8:2 (2:2, 2:0, 4:0)
Povedali po zápase:
Robert Spišák (tréner Košíc): "Prvá tretine nebola podľa našich predstáv. Viazla súčinnosť medzi obrancami a útočníkmi, pohyb nebol taký, aký by mal byť. S pribúdajúcimi minútami sme sa častejšie dostávali do prečíslení, hrali jednoducho a rýchlo. Sme spokojní s víťazstvom, s výsledkom a hrou v poslednej tretine."
Ladislav Spišiak (asistent trénera Martina): "Prvá tretina nám vyšla podľa predstáv. Snažili sme sa brániť stredné pásmo, vychádzať do protiútokov a dať nejaké góly. To sa nám aj podarilo. V druhej a tretej tretine nás Košičania prečíslovali, nepodržal nás ani brankár Pisár."

Dukla Trenčín - HK 36 Skalica 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Povedali po zápase:
Vladimír Hiadlovský (asistent trénera Trenčína): "Po kŕčovitom začiatku nás postavilo na nohy ubránenie sa vo dvoch oslabeniach o dvoch hráčov. Pridali sme vzápätí druhý gól a doviedli zápas do víťazného konca."
Ján Faith (tréner Skalice): "Z našej strany to bol veľmi slabý a nezodpovedný výkon, za ktorý nemôžem pochváliť ani jedného hráča. Sú to profesionáli a ani séria ťažkých zápasov ich neospravedlňuje. Hoci som predtým tvrdil, že pri tomto mužstve nemám obavy o nasadenie, vôľu a srdce, teraz to musím všetko negovať."

HK ŠKP Poprad - MsHK ŠKP Žilina 1:2 (0:0, 0:2, 1:0)
Povedali po zápase:
Ján Šterbák (tréner Popradu): "Žilina hrala dobre v obrane. V druhej tretine hostia vyrážali do rýchlych protiútokov, z ktorých vyťažili, čo sa dalo. My sme podobne ako v súboji s Liptovským Mikulášom v druhej tretine hrali veľmi zle. V tretej tretine sa súper stiahol a prejavila sa naša nízka úspešnosť streľby. Na domácom ľade dávame málo gólov a takto sa vyhrávať nedá."
Vincent Lukáč (tréner Žiliny): "Po prehre doma s Trenčínom sme chceli zabodovať. Veľká devíza našich hráčov je bojovnosť. Prišli sme hrať deštruktívny hokej, čím dlhšie sme udržiavali nerozhodný výsledok, vedeli sme, že úspech sa dostaví. Podržal nás brankár Lipovský. Ďakujem chlapcom za bojovný výkon, so ziskom bodov sme veľmi spokojní."

HK 32 VA Liptovský Mikuláš - Mestský hokejový club Nitra 4:3 po predĺžení (2:0, 0:1, 1:2- 1:0)
Povedali po zápase:
Jozef Sasko (asistent trénera L. Mikuláša): "Môžeme byť spokojní len s dvoma bodmi. Za celý zápas sme sa nedostali do dobrého tempa. Myslím si, že tak skúsené a vyzreté mužstvo, ktoré štyri minúty pred záverom vedie 3:1, by nemalo pustiť z rúk dvojgólový náskok a víťazstvo v riadnom hracom čase. Nechcem znižovať kvalitu súpera, ale náš výkon nebol ani len priemerný."
Milan Barto (asistent trénera Nitry): "Vzhľadom na vývoj zápasu s bodom môžeme byť spokojní. V prvej tretine sme po hrubých chybách prehrávali 0:2, v závere druhej časti sme sa Kolníkovým gólom opäť dostali do hry. V tretej tretine sme síce v oslabení inkasovali tretí gól, ale chlapci dokázali dotiahnuť v závere zápas do vyrovnania. Mrzí ma, že v predĺžení sme opäť, podobne ako s Popradom, inkasovali gól hneď v prvom striedaní."

Najnovšie z klubu: Slovan Bratislava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk