HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch...

Hlasy trénerov po zápasoch 25. kola Boss Extraligy:

Hlasy trénerov po zápasoch 25. kola Boss Extraligy:


Mestský hokejový club Nitra - HKm Zvolen 1:5 (0:2, 1:1, 0:2)
Povedali po zápase:
Miroslav Miklošovič (tréner Nitry): "Nemôžem byť spokojný, pretože také hrubé chyby, aké sme dnes urobili, by sa nemali opakovať. Súper nás vo všetkom prevýšil, naviac, hral len toľko, koľko potreboval. Osobne som čakal od chlapcov viac."

Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "Pre nás sa zápas vyvíjal priaznivo. Sme radi, že sme získali dva body a dohrali stretnutie v pokojnom tempe a bez zranení. Čaká nás momentálne nahustený program a na ten sa aj sústredíme."


MsHK ŠKP Žilina - HK 32 VA Liptovský Mikuláš 4:2 (1:1, 2:1, 1:0)
Povedali po zápase:
Vincent Lukáč (tréner Žiliny): "Zo začiatku to bol rozháraný zápas, ale neskôr sme ukázali naše väčšie chcenie, viac sme túžili vyhrať. V dôležitých momentoch nás podržal brankár Lipovský. Chcel by som poďakovať divákom, ktorí síce prišli v malom počte, ale boli našim šiestym hráčom."

Ján Šimčík (tréner L. Mikuláša): "Bolo to veľmi rušné stretnutie. Dobrý výkon sme podali iba desať minút, preto sme nemohli vyhrať."


HK 36 Skalica - HK ŠKP Poprad 6:2 (2:0, 3:0, 1:2)
Povedali po zápase:
Ivan Černý (asistent trénera Skalice): "Dnes sa nám podarilo dať hneď na začiatku šťastné góly a v prvej tretine nás podržal brankár Kučera. V druhej tretine sme prežili vylúčenia a strelili sme ďalšie pekné góly. Za stavu 5:0 ma však mrzí, že chlapci nášho gólmana v závere nepodržali, lebo si zaslúžil udržať čisté konto. S víťazstvom sme spokojní."

Vladimír Šándrik (asistent trénera Popradu): "Jednoznačne po prvých dvoch góloch, ktoré boli dosť lacné, sme začali hrať dosť laxne a nedisciplinovane. Mali sme slabý pohyb, žiaľ, ani brankár nás nepodržal. Nehrali sme kombinačne. Nestačí sa len povzbudiť v kabíne, ale aj odovzdať to na ľade. Nedisciplinovaná hra sa prejavila z hľadiska prístupu k hernému systému."


Martinský hokejový club Martin - Dukla Trenčín 6:4 (0:2, 2:0, 4:2)
Povedali po zápase:
Milan Skokan (tréner Martina): "Trenčín sme mali prečítaný, no napriek tomu sme nezvládli prvú tretinu, v ktorej sme boli málo aktívni a prenechali sme iniciatívu súperovi. Až po umývaní hláv v kabíne sa naši chlapci prebrali a zápas sme napokon zvýšenou agresivitou a dôrazom otočili. V závere sa ukázalo, že naše mladé mužstvo je ešte dosť nevyzreté."

Dušan Gregor (tréner Trenčína): "Od pána rozhodcu Drugu to bol monológ a nie dialóg. Mám na neho ťažké srdce. To, čo predviedol dnes, podľa môjho názoru neznesie kritéria extraligového rozhodcu, lebo ovplyvnil zápas a to je hanba. Na naše mužstvo mal iný meter ako na domáce."


HC Slovan HARVARD Bratislava - HC Košice 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Povedali po zápase:
Miloš Říha (tréner Slovana): "V prvej polovici sme mali zápas pod kontrolou, potom sme poľavili. Zrejme to bolo aj tým, že chlapci mali v nohách ťažký zápas so Zvolenom. Ďakujem hráčom za predvedený výkon. V úvode zápasu sme hrali na dve ľavé krídla, potom nám to však prestalo vychádzať a vrátili sme sa ku klasickej hre. K tejto taktike nás donútil fakt, že Tabaček a Babka sú zranení a Rado Sloboda nehrá v optimálnej pohode. Na súperových klziskách však budeme hrať klasicky na tri obrany."

Milan Jančuška (tréner Košíc): "Stretnutie by som rozdelil na dve polovice. V prvej mal viac z hry Slovan, bol lepším mužstvom a zaslúžene sa ujal vedenia. V tej druhej sme prebrali iniciatívu, lepšie sme korčuľovali a mali príležitosti na strelenie gólu. Škoda, že sme ich nevyužili."

Najnovšie z klubu: Nitra

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk