HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch...

Hlasy trénerov po nedeľňajších zápasoch 27. kola Boss Extraligy:

Hlasy trénerov po zápasoch 27. kola:


HK 36 Skalica - Mestský hokejový club Nitra 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
Povedali po zápase:
Ján Faith (tréner Skalice): "Ťažko sme dnes rozbiehali. Prvá tretina nám absolútne nevyšla, po prvej prestávke to už bolo o niečo lepšie. Až so záverečnou tretinou môžem vysloviť spokojnosť. Žiaľ, strieľať góly je naším najväčším problémom, čo potom zodpovedá aj postaveniu Skalice v tabuľke. Môžeme hrať len to, čo nám súper dovolí."
Miroslav Miklošovič (tréner Nitry): "Mrzí ma, že sme nezískali dva body. Po prvej tretine, keď sme mali hru v rukách, sme po chybe zbytočne inkasovali. V druhej časti sa Skalica zlepšila, ale svoje príležitosti nevyužila. Rozhodnutie priniesla až záverečná tretina. Nemôže sa stať, aby po buly zaváhal taký skúsený hráč ako Zíma a o našej prehre bolo potom rozhodnuté. Do Skalice sme prišli bodovať a vyhrať."

Martinský hokejový club Martin - HK 32 VA Liptovský Mikuláš 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
Povedali po zápase:
Milan Skokan (tréner Martina): "Dnes sme prepadli v útoku. Keď nedáme góly, nemôžeme uspieť. Viacerí moji zverenci hrali so zraneniami, a to sa na našom výkone prejavilo. Mrzia ma niektoré pokriky fanúšikov na moju adresu. Keď chcú, aby som odišiel od mužstva, môžem pokojne ísť. Najväčšou devízou hostí bola rutina a herná vyzretosť."
Ján Šimčík (tréner L. Mikuláša): "Trochu sme kalkulovali s domácim tlakom, preto sme všetko povýšili na hernú disciplínu. Som rád, že sme zvolený systém dodržali a dotiahli tento zápas do víťazného konca."


HC Slovan HARVARD Bratislava - HK ŠKP Poprad 2:3 (0:2, 2:1, 0:0)
Povedali po zápase:
Miloš Říha (tréner Slovana): "Nepotvrdili sme úlohu lepšieho tímu. Hrali sme bez bojovnosti, kontaktu a súper zaslúžene vyhral. Máme herné problémy, naši kľúčoví hráči musia zápas rozhodovať, ale bohužiaľ sa tak nestáva. Šance si vytvoríme, no góly nedávame."
Ján Šterbák (tréner Popradu): "Sme radi, že sme zdolali Slovan, ktorý je veľmi kvalitným tímom. Bol to dobrý zápas a až na pár chýb musím mužstvo pochváliť. Slovan má veľa zranených obrancov, a tak sme sa snažili byť aktívny v ich útočnom pásme. V závere sme víťazstvo vybojovali, podržal nás brankár Šimonovič."


HC Košice - Dukla Trenčín 4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
Povedali po zápase:
Róbert Spišák (tréner Košíc): "Sme radi, že sme vyhrali a podali veľmi dobrý výkon. Bol to obojstranne kvalitný zápas. V druhej tretine sme mali menší výpadok, keď nás Trenčania zatlačili. Celkovo sme však mali stretnutie pevne v rukách a zaslúžene zvíťazili."
Dušan Gregor (tréner Trenčína): "Napriek prehre sme odohrali dobrý zápas. Škoda druhej tretiny, keď sme mali navrch a tretej časti hry, keď sme z tlaku nedali góly. Rozhodli chybičky, urobili sme ich my a domáci to trestali. Chlapcom by som však chcel poďakovať, odohrali dobrý zápas, ktorý patril k tým lepším v extralige."

Najnovšie z klubu: Slovan Bratislava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 1. liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk