HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch ...

Súhrn hlasov trénerov po zápasoch 28. kola Boss Extraligy

Súhrn hlasov trénerov po zápasoch 28. kola Boss Extraligy


HKm Zvolen - Dukla Trenčín 3:3 po predĺžení (0:1, 2:0, 1:2- 0:0)
Povedali po zápase:
Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "Hrali sme upracovaný hokej. Na záťaž, akú sme absolvovali v posledných dňoch, sme si však dnešné stretnutie rozohrali dobre. Záver sme však takticky nezvládli, dostali sme dva góly a v predĺžení navyše nevyužili presilové hry. Nepamätám sa, kedy sme takto zbabrali záver zápasu."

Dušan Gregor (tréner Trenčína): "Ďakujem chlapcom, že opäť bojovali až do konca zápasu. Za to, čo predviedli, si bod zaslúžili. Aj vďaka tomu, že sa v predĺžení ubránili veľkému tlaku súpera."HC Košice - HK ŠKP Poprad 2:3 po predĺžení (1:0, 1:0, 0:2- 0:1)
Povedali po zápase:
Róbert Spišák (tréner Košíc): "Súper bol aktívny, dobre korčuľoval, kombinoval. My sme naopak v týchto činnostiach viditeľne zaostávali. Doplatili sme na individuálne chyby v závere. Sme sklamaní."

Vladimír Šándrik (asistent trénera Popradu): "Boli sme pripravení na to, že Košice hrajú útočný hokej, rýchly. Preto sme sa snažili disciplinovane narúšať rozohrávku už v ich útočnom pásme. Dostali sme síce dva góly, ale veľkou bojovnosťou sme dokázali vynútiť si predĺženie. V ňom už vyhral šťastnejší."


HC Slovan HARVARD Bratislava - HK 32 VA Liptovský Mikuláš 2:2 po predĺžení (1:1, 0:1, 1:0- 0:0)
Povedali po zápase:
Ľubomír Pokovič (asistent trénera Slovana): "Liptovský Mikuláš je korčuliarsky silný súper a každý má s ním problémy, ak mu v úvode nedá rýchle góly. My sme síce skoro prvý gól dali, ale potom sme nepridali ďalšie, naopak sme inkasovali. V tých chvíľach nás podržal brankár Rybár a od prehry nás zachránil Norrisov prehľad pred bránkou. Nie sme spokojní so stratou bodu."

Ján Šimčík (tréner L. Mikuláša): "Náš klub bol blízko k historickému víťazstvu na Slovane. Starí Liptáci si totiž nespomínajú, že by Mikuláš na Slovane vyhral. Aj napriek viacerým zraneniam sme do Bratislavy nešli s malou dušičkou. Až do druhej tretiny nám taktika vychádzala, v záverečnej sme sa zbytočne stiahli a dovolili súperovi vyrovnať. Dnes sme mohli aj vyhrať."


Martinský hokejový club Martin - Mestský hokejový club Nitra 6:1 (2:1, 2:0, 2:0)
Povedali po zápase:
Milan Skokan (tréner Martina): "Ťažšie sme sa rozbiehali, ale po rozpačitom prejave v prvej tretine, keď sme hrali dosť opatrne, moji zverenci nakoniec podali dobrý výkon. Po našom treťom góle Nitra už evidentne takpovediac odchádzala z ľadu. Hostia si prestávali veriť, čím nám umožnili doviesť zápas do víťazného konca."

Miroslav Miklošovič (tréner Nitry): "V prvej tretine sme mali zo päť čistých šancí, ale keď nedáme góly, nemôžeme očakávať priaznivejší výsledok. Domácim sme pomohli zmobilizovať sa a dostať sa na koňa. Kľúčovým momentom bol tretí martinský gól."

HK 36 Skalica - MsHK ŠKP Žilina 4:3 po predĺžení (1:2, 1:0, 1:1- 1:0)
Povedali po zápase:
Ján Faith (tréner Skalice): "Vedeli sme, že to dnes nebude ľahké. Mali sme využiť presilové hry a nie dostať gól v oslabení. Hrali sme nezodpovedne v obrane, ale chvalabohu, že sme v predĺžení strelili víťazný gól."

Vincent Lukáč (tréner Žiliny): "Po prvom zápase, keď sme v Skalici prehrali 1:9, sme verili, že história sa už nebude opakovať. Vo vyrovnanom dueli sa štastie priklonilo v predĺžení predsa len na stranu domácich. Chlapci hrali zodpovedne, spokojný som s výkonom v defenzíve."

Najnovšie z klubu: Košice

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk