HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch ...

Súhrn hlasov trénerov po zápasoch 29. kola Boss Extraligy


MsHK ŠKP Žilina - Martinský hokejový club Martin 3:1 (0:0, 0:1, 3:0)
Povedali po zápase:
Vincent Lukáč (tréner Žiliny): "Bolo to rušné stretnutie. Podali sme trpezlivý a bojovný výkon. Chlapci si verili, že môžu aj za stavu 0:1 zvrátiť skóre. Po dlhšom čase sme využili presilovku, čím sme sa dostali späť do zápasu."

Milan Skokan (tréner Martina): "Zápas mal náboj, bol rýchly. Dali sme gól, ktorý nám pomohol, ale v záverečnej tretine po vyrovnaní a častých vylúčeniach sme nedokázali zvrátiť výsledok v náš prospech. Za chyby sme platili gólmi."

Mestský hokejový club Nitra - HC Slovan HARVARD Bratislava 2:2 po predĺžení (0:0, 1:1, 1:1- 0:0)
Povedali po zápase:
Miroslav Miklošovič (tréner Nitry): "Ďakujem hráčom za predvedený výkon a dodržanie disciplíny. Odohrali sme kvalitný a taktiež bojovný zápas. Nepoddali sme sa a hrali až do konca, za čo nám divák po dlhej dobe opäť tlieskal."

Miloš Říha (tréner Slovana): "Že to bolo stretnutie prvého s posledným nebolo na ľade vidno. Domáci dobre korčuľovali i bránili. Nedokázali sme využiť množstvo šancí a v samom závere to už bol vlastne vabank."


HK 32 VA Liptovský Mikuláš - HC Košice 1:1 po predĺžení (0:1, 0:0, 1:0- 0:0)
Povedali po zápase:
Jozef Sasko (asistent trénera L. Mikuláša): "Súper začal veľmi dobre v prvej tretine, ktorá sa nám nevydarila. Podržal nás však brankár Križan, ktorý podal výborný výkon. V druhej časti sme ožili a vyrovnali hru a od polovice zápasu sme boli lepším mužstvom. Vzhľadom na priebeh zápasu je remíza spravodlivá."

Milan Jančuška (tréner Košíc): "Spokojní môžeme byť len s prvou tretinou, v ktorej sme hrali dobre. Vytvorili sme si aj viaceré šance, ale chýbalo zakončenie. Od druhej časti zápas upadol do priemeru, k čomu pomohol aj výkon rozhodcovskej trojice."


HK ŠKP Poprad - Dukla Trenčín 6:4 (1:1, 0:2, 5:1)
Povedali po zápase:
Vladimír Šándrik (asistent trénera Popradu): "Od začiatku sme očakávali tuhý boj. Trenčín začal veľmi dobre, hral zo zabezpečenej obrany a rýchlymi protiútokmi nás dostal v prvých dvoch tretinách do kolien. Som však rád, že sme zvýšenou aktivitou v tretej časti hry zápas otočili a zvíťazili."

Dušan Gregor (tréner Trenčína): "Dobre rozohratý zápas sme si prehrali svojou nedôslednosťou v tretej tretine. Chlapcom snahu uprieť nemožno, ale s takýmito chybami sa zápas vyhrať nedá. Dostať päť gólov v rozpätí 14 minút je priveľa."

Najnovšie z klubu: Nitra

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk