HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch...

Hlasy trénerov po 30. kole Boss Extraligy:

Povedali po zápasoch 30. kola Boss Extraligy:


HKm Zvolen - HK ŠKP Poprad 2:4 (1:3, 0:0, 1:1)
Povedali po zápase:
Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "Druhá prehra v rade nás veľmi mrzí, ale nemôžem hráčom veľa vyčítať. Nevyšiel nám úvod a tri góly sa potom ťažko doháňajú. Mal som pocit, že hráči mali strach z neúspechu."
Ján Šterbák (tréner Popradu): "Do Zvolena sme išli skromní, ale odhodlaní. Trocha sme rátali s tým, že domáci majú za sebou náročný program a že aktívnou hrou môžeme urobiť dobrý výsledok. To sa nám nakoniec podarilo, hrali sme bojovne, podržal nás brankár Šimonovič."


Dukla Trenčín - HK 32 VA Liptovský Mikuláš 4:3 (1:1, 1:0, 2:2)
Povedali po zápase:
Vladimír Hliadlovský (asistent trénera Trenčína): "Počas celého zápasu sme mali prevahu a za náš výkon sme si zaslúžili vyhrať. V prvej tretine sme nevyužili dva samostatné nájazdy a trafili aj žŕdku. Súper sa ujal vedenia, my sme dokázali vyrovnať, potom sme dvakrát viedli, ale vlastnými chybami sme opäť ponúkli súperovi šancu na zníženie. O výsledok sme sa báli až do záverečnej sirény."
Ján Šimčík (tréner L. Mikuláša): "Myslím, že sme schopní podať oveľa lepší výkon ako v tomto zápase. Chýbal nám predovšetkým pokoj v obrannom pásme, kde naše korčuliarske nasadenie nebolo na potrebnej úrovni."


HC Košice - Mestský hokejový club Nitra 2:1 po predĺžení (0:0, 0:1, 1:0- 1:0)
Povedali po zápase:
Milan Jančuška (tréner Košíc): "Snažili sme sa hrať útočný nátlakový hokej. Vypracovali sme si veľmi veľa šancí,ale všetko sa končilo na brankárovi Brňovi. Koncovka bola slabá, kŕčovitá, bez dôrazu. Potrebovali sme na vyrovnanie neuveriteľné množstvo šancí."
Milan Barto (asistent trénera Nitry): "Stretnutie sa vyvíjalo tak, ako sme predpokladali. Súper nás dostal pod tlak, my sme ho však vydržali. V druhej tretine po krásnej akcii a góle Ľuba Kolníka sme sa dostali do vedenia a chlapci si začali veriť. Tretia tretina bola najkvalitnejšia, len škoda, že rozhodca do toho vstúpil nevhodným spôsobom, na Miklíka to bol faul na päť minút. V predĺžení sa nám už ako tradične nepodarilo dať víťazný gól."


HC Slovan HARVARD Bratislava - MsHK ŠKP Žilina 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Povedali po zápase:
Miloš Říha (tréner Slovana): "Ďakujem pánovi Slaninovi, že zagratuloval naším hráčom. Keďže sme museli dnes vyhrať, hrali sme na víťazstvo, aj keď to nebol pekný hokej."
Peter Slanina (asistent trénera Žiliny): "Musím zablahoželať všetkým zainteresovaným, ktorí sa zaslúžili o víťazstvo Slovana a nemyslím tým hráčov ani trénerov. Tento rozhodca by nemal pískať ani sídliskový hokej. Väčší podvod, ako je slovenská hokejová extraliga, som nevidel."

Martinský hokejový club Martin - HK 36 Skalica 1:1 po predĺžení (0:0, 0:1, 1:0- 0:0)
Povedali po zápase:
Milan Skokan (tréner Martina): "V prvej tretine sme hosťom nechali príliš veľa priestoru, čo súper využil. Skalica hrala premyslený obranný hokej a bolo ťažké sa našou hrou proti nej presadiť. Trpezlivým a poctivým hokejom sme napokon vyrovnali. Myslím si, že remíza je zaslúženou odmenou za výkon hráčov."
Ján Faith (tréner Skalice): "Začali sme dobre, hru sme mali pod kontrolou, žiaľ, nepodarilo sa nám dať viac gólov. Vždy mám pred súperom rešpekt, ale dnes sme mali jednoznačne vyhrať."


Najnovšie z klubu: Ottawa

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk