HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Čerepovec predĺžil zmluvu s českým brankárom Štěpánkom
zdroj: jäzva

Čerepovec predĺžil zmluvu s českým brankárom Štěpánkom

Mne sa tu naozaj veľmi páči, tak som rád, že môžem pokračovať vo svojej kariére v Čerepovci," uviedol majster sveta z roku 2010 v Nemecku

Vedenie účastníka Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) Severstaľ Čerepovec predĺžilo zmluvu do roku 2017 s českým brankárom Jakubom Štěpánkom. Informáciu priniesol oficiálny web ruského klubu.

"Generálny manažér klubu a môj agent viedli spolu rozhovory. Následne mi agent povedal, že ak chcem zostať v Čerepovci, tak existuje možnosť predĺženia kontraktu ešte na ďalšie dva roky. Mne sa tu naozaj veľmi páči, tak som rád, že môžem pokračovať vo svojej kariére v Čerepovci," uviedol majster sveta z roku 2010 v Nemecku.

Dvadsaťosemročný Štěpánek v prebiehajúcej sezóne KHL nastúpil na 25 zápasov, zaznamenal priemer 2,48 gólu na stretnutie a 91,8-percentnú úspešnosť zákrokov. "Jakub sa veľmi dobre adaptoval v našom meste i klube. Opakovane potvrdil svoje kvality a stal sa jedným z lídrov Severstaľu. Preto niet divu, že sme sa dohodli na predĺžení zmluvy," povedal generálny manažér Severstaľu Čerepovec Vladimir Sokolov.

Najnovšie z klubu: Čerepovec

Pozri viac

Najnovšie z ligy: KHL

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk