HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch ...

Súhrn hlasov trénerov po zápasoch 31. kola Boss Extraligy

Povedali po zápasoch .kola

domacihostia 
MartinZvolen 4:6 (0:2, 2:1, 2:3)


Povedali po zápase:
Milan Skokan (tréner Martina): "Rozhodla rutina skúsenejších hráčov majstrovského tímu. Doplatili sme na lacné inkasované góly, kým my sme sa museli na góly veľmi nadrieť. Hostia vyhrali zaslúžene. So súperom sme držali krok najmä v druhej tretine."

Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "Po dvoch prehratých zápasoch sme si dali jednoznačný cieľ - víťazstvo, ktorý sme napokon aj splnili. Milo ma prekvapila formácia Paciga, Mahdalík, Longauer. Do Vianoc musíme tvrdo pracovať aj na výsledkoch, doteraz sme viac hovorili a málo efektívne hrali."

domacihostia 
SkalicaSlovan 5:2 (1:0, 2:0, 2:2)


Povedali po zápase:
Ján Faith (tréner Skalice): "Celý zápas sa vyvíjal tak, že sme zaslúžene zvíťazili. Mrzí ma prvý gól, ktorí sme dostali v oslabení, ale dnes sme boli lepší ako Slovan. Kompas sa zranil v zápase proti Martinu, kde chytal veľmi dobre. Máme vyrovnaných gólmanov a aj Kučera dnes chytal veľmi dobre a podržal naše mužstvo."

Miloš Říha (tréner Slovana): "Nezačali sme zle, chceli sme otupiť nápor domácich. Zo začiatku sme si vytvorili aj dve sľubné šance, ale nedali sme góly. Potom už kvalita nášho výkonu išla dole. V druhej tretine sme hrali nedisciplinovane, za čo nás domáci potrestali gólmi. Niet sa však čo čudovať, lebo sme robili obrovské chyby. Hráči si musia uvedomiť, že musia hrať to, čo chceme my tréneri a nie to, čo chcú oni. Domáci boli motivovaní, až premotivovaní, hrali s oveľa väčším srdiečkom ako my a zaslúžene zvíťazili. "

domacihostia 
ŽilinaKošice 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)


Povedali po zápase:
Vincent Lukáč (tréner Žiliny): "Gratulujem súperovi. Košičania boli pánmi na ľade, našťastie brankár Lipovský nás viackrát podržal. Keď nedáme gól, nemôžeme vyhrať."

Róbret Spišák (tréner Košíc): "Podali sme maximálne discplinovaný a taktický výkon, zápas sme mali pod kontrolou. Škoda druhej tretiny, v ktorej sme nevyužili viaceré šance. Už vtedy sme mohli rozhodnúť o výsledku. Víťazstvo sme potrebovali najmä z psychického hľadiska."

domacihostia 
NitraTrenčín 4:1 (2:1, 0:0, 2:0)


Povedali po zápase:
Milan Barto (tréner Nitry): "Bojovné stretnutie bolo poznačené nervozitou a upokojil nás najmä náš druhý gól. Najlepším mužom na ľade bol určite náš brankár Brňo, Kolník dal hetrik a k nemu sa strelecky konečne pridal aj Bafrnec. Chlapci dodržali taktické pokyny a som rád, že dva body sú doma."

Dušan Gregor (tréner Trenčína): "Hrali sme z nášho pohľadu zlý zápas. Jeho zlomovým momentom bol predovšetkým druhý, no i tretí gól Nitry. Hráči sa síce aj naďalej snažili, no v koncovke sa trápili. Výsledok je preto taký, aký je."

domacihostia 
L. MikulášPoprad 7:2 (1:1, 2:0, 4:1)


Povedali po zápase:
Jozef Sasko (asistent trénera L. Mikuláša): "V prvej tretine sme sa ťažko rozbiehali. V druhej časti hry sme sa po dvoch góloch upokojili. a v záverečnej tretine sme už hrali to, čo vieme. Dobre sme korčuľovali, darila sa nám kombinácia a vychádzala nám aj streľba. Musím však priznať, že nám to umožnil aj súper, ktorý pôsobil dosť odovzdane."

Ján Šterbák (tréner Popradu): "Ťažko sa mi hodnotí dnešný zápas, lebo Liptáci boli jednoznačne lepší. Dnes sme hrali ťažkopádne a robili veľa individuálnych chýb v obrane. Na menšiu koncentráciu mohla mať vplyv aj únava z prechádzajúcich víťazstiev, ktoré sme doslova vydreli a v dnešnom zápase sa prejavil úbytok síl. Nikdy som sa ako tréner nechcel vyjadrovať k výkonom rozhodcov, ale pán Jakubec bol vrcholne neobjektívny a v pravej chvíli pomohol domácim. Je zaujímavé, že opäť pískal vzájomný súboj týchto mužstiev, keď pri našej prehre doma 1:2 púšťal také zákroky, za ktoré tu jednoznačne vylučoval."

Najnovšie z klubu: Košice

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk