HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch...

Hlasy trénerov po zápasoch 35. kola Boss Extraligy:

Povedali po zápasoch 35.kola Boss Extraligy:

domaci hostia  
Košice Zvolen 3:2 po predĺžení (1:0, 0:1, 1:1- 1:0)


Povedali po zápase:
Róbert Spišák (tréner Košíc): "Z našej strany musím pochváliť nasadenie všetkých hráčov. Chýbali nám šiesti hokejisti základnej zostavy. K tomu ešte počas zápasu pribudol siedmy Kledrowetz. Rozhodla osobná statočnosť, nasadenie, taktická disciplinovanosť. Zvolen kontroloval hru celý zápas, no my sme vždy v pravú chvíľu strelili gól."

Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "Dnes sme mohli vyhrať. Vypracovali sme si veľa šancí, ale naše štyri útoky sa proti trom košickým nepresadili. S bodom nie som spokojný, beriem to ako prehru."

domaci hostia  
Slovan Trenčín 4:2 (3:1, 1:1, 0:0)


Povedali po zápase:
Miloš Říha (tréner Slovana): "Trenčín bol nepríjemný súper, dobre forčekoval. Hrali sme pomaly a komplikovane. Za stavu 4:1 sme dovolili hosťom opäť sa vrátiť do zápasu."

Dušan Gregor (tréner Trenčína): "Začali sme dobre, ujali sa vedenia, potom sme ho však prešustrovali. O zápase rozhodla druhá tretina. Gratulujem Slovanu k víťazstvu."

domaci hostia  
Martin Poprad 3:4 (0:0, 2:2, 1:2)


Povedali po zápase:
Ladislav Spišiak (asistent trénera Martina): "Stretnutie sa pre nás nevyvíjalo dobre, pretože sme na začiatku druhej tretine inkasovali dva lacné góly. Potom sme sa však zmobilizovali, vyrovnali sme aj skóre, ale o víťazstve hostí rozhodli hrubky našich obrancov a slabší deň oboch našich brankárov."

Vladimír Šándrik (asistent trénera Popradu): "Bolo to bojovné strenutie, v ktorom podalo naše mužstvo kolektívny výkon. Šimonovičove striedanie na jednu minútu bolo zapríčenené jeho subjektívnym pocitom po inkasovanom góle."

domaci hostia  
Skalica L. Mikuláš 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)


Povedali po zápase:
Ivan Černý, asistent trénera Skalice: "Zápas sme nezačali podľa našich predstáv. Súper bol aktívnejší, dobre korčuľoval, napádal našich hráčov, vyrážal do rýchlych protiútokov. Vďaka týmto aspektom sa dostal do vedenia. Našťastie sa nám sekundu pred koncom prvej tretiny podarilo vyrovnať, čo nás postavilo psychicky na nohy. Myslím si, že v ďalších dvoch tretinách hráči podali dobrý výkon, za ktorý si víťazstvo zaslúžia."

Ján Šimčík, tréner Liptovského Mikuláša: "Zbytočne sme prešustrovali prvú tretinu, po ktorej sme mohli vyhrávať o dva či tri góly. Sekundu pred koncom sme všetko pokazili, keď sme inkasovali gól. Potom to už bolo kto z koho. Domáci mali viac z hry."

domaci hostia  
Žilina Nitra 4:1 (2:1, 2:0, 0:0)


Povedali po zápase:
Vincent Lukáč (tréner Žiliny): "Bol to solídny zápas, ktorý potvrdil, že v tejto lige je každý poraziteľný. Vedeli sme, že zápas je pre nás kľúčovým a z psychického hľadiska veľmi dôležitým. Nitra nemala čo stratiť. Hrali sme dobre do tela a využili sme presilovky, ktoré boli dovtedy našou slabou stránkou."

Miroslav Miklošovič (tréner Nitry): "Žilinský divák videl veľmi dobré stretnutie plné nasadenia a osobných súbojov. Doplatili sme však na oslabenia a tretí gól, ktorý sme dostali v presilovke, nás zlomil."

Najnovšie z klubu: Tampa Bay

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk