HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch...

Hlasy trénerov po zápasoch 36. kola Boss Extraligy.

Povedali po zápasoch 36. kola:

domaci hostia  
Zvolen Žilina 5:0 (1:0, 1:0, 3:0)


Povedali po zápase:
Peter Mikula (asistent trénera Zvolenu): "Divák nás opustil. Máme zlé obdobie a po zápase v Košiciach a Bratislave prežívame chúlostivé situácie, preto treba chlapcom poďakovať za víťazstvo. O výhre rozhodla naša efektivita. Brankár Kostúr podal solídny výkon."

Vincent Lukáč (tréner Žiliny): "Som maximálne spokojný s výkonom hráčov. Výsledok nezodpovedá vývoju zápasu. Bolo sa na čo dívať. Mrzí ma iba slabá divácka návšteva. Dnes nebolo vidieť, že nováčik hrá s majstrom. Vyjadrovať sa k rozhodcom je úplne zbytočné."


domaci hostia  
Nitra Skalica 2:2 po predĺžení (1:0, 1:2, 0:0- 0:0)


Povedali po zápase:
Milan Barto (tréner Nitry): "Hral sa dramatický a bojovný zápas, v ktorom sa obe mužstvá veľa napracovali. V tretej tretine sme mali určite viac príležitostí, no nedokázali sme ich využiť. Remíza je napokon spravodlivá a chlapcom by som chcel poďakovať za bojovnosť a aktivitu."
Ivan Černý (asistent trénera Skalice): "Z nášho pohľadu to bol opäť jeden upracovaný výkon. Chlapci vynaložili veľa síl, aby nakoniec uhrali pre nás prijateľnú a dôležitú remízu. V predĺžení sme síce mohli rozhodnúť, no s bodom odchádzame aj tak spokojní.

domaci hostia  
L. Mikuláš Martin 5:3 (0:0, 4:2, 1:1)


Povedali po zápase:
Jozef Sasko (asistent trénera L. Mikuláša): "Boli sme jednoznačne lepší päťdesiat minút stretnutia, len škoda, že sme z vytvorených šancí nedali viac gólov."
Ladislav Spišiak (tréner Martina): "Liptáci vyhrali zaslúžene. Majú skúsenejšie mužstvo, ktoré dokonale využilo naše naivné detské chyby. Viac nemám čo k zápasu dodať."


domaci hostia  
Poprad Slovan 3:2 (1:0, 0:0, 2:2)


Povedali po zápase:
Ján Šterbák (tréner Popradu): "Slovan má silný tím, a preto sme vedeli, že ak urobíme chybu v obrane, súper ju potrestá. V úvode sa hralo veľmi takticky. Viedli sme 1:0 a dobre sme bránili. V tretej tretine sa súperovi veľmi rýchlo podarilo otočiť vývoj stretnutia. Cením si to, že hráči za stavu 1:2 s tak silným súperom dokázali zápas dotiahnuť do víťazného konca."
Ľubomír Pokovič (asistent trénera Slovana): "Gratulujem súperovi k výbornému výkonu v domácom prostredí. Mysleli sme si, že v tejto sezóne už dnes v Poprade konečne vyhráme. Zápas bol napínavý a dramatický. Nám sa podarilo otočiť nepriaznivý výsledok na začiatku tretej tretiny, ale veľmi rýchlo sme inkasovali gól na 2:2. Po peknej individuálnej akcii nakoniec rozhodol Klouda a v závere zápasu pri hre šiestich proti piatim podržal domácich výborný Šimonovič."

domaci hostia  
Trenčín Košice 3:2 (1:0, 2:0, 0:2)


Povedali po zápase:
Dušan Gregor (tréner TN): "Dobre rozohratý zápas, keď po dvoch tretinách mohlo byť rozhodnuté, sme si sami z nepochopiteľných príčin v poslednej tretine skomplikovali a takmer sme prišli o víťazstvo. Mrzí ma to hlavne kvôli divákom, ktorí by si už konečne zaslúžili, aby sme súperovi uštedrili aj väčší prídel."

Róbert Spišák (tréner KE): "Diváci videli priemerné stretnutie, v ktorom sme očakávali viac kontaktného hokeja. Na našich hráčoch bola vidieť únava i maródka a prejavila sa i absencia reprezentantov do 20 rokov. Chýbalo nám sedem hráčov základnej zostavy. Škoda vylúčení, po ktorých sme inkasovali dva góly. Naša zvýšená aktivita prišla neskoro a veľa nechýbalo, aby sme získali aspoň bod za remízu."

Najnovšie z klubu: Košice

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk