HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch...

Hlasy trénerov po piatkových zápasoch Boss Extraligy

Povedali po piatkových zápasoch 37. kola Boss Extraligy:

domaci hostia  
Trenčín Zvolen 2:5 (0:1, 1:0, 1:4)


Povedali po zápase:
Dušan Gregor (tréner Trenčína): "Napriek prehre sme odohrali dobrý zápas. Z hľadiska vývoja a výsledku rozhodol moment pred našim druhým inkasovaným gólom, keď sme urobili chybu v obrane. Rozhodcovia urobili viacero nepresných verdiktov, z ktorých vzniklo niekoľko sporných momentov. Pri troche šťastia sme mohli dnes uspieť."

Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "Sme veľmi spokojní, pretože budeme sviatkovať na prvom mieste v tabuľke. Obaja súperi zahrali veľmi dobre. Prevážilo viac skúsenosti na našej strane, umnou hrou sme nepúšťali domácich do našej obrannej tretiny a po dvoch góloch na 3:1 už bola psychická výhoda na našej strane. Musím pochváliť čiarových rozhodcov, ktorí predviedli veľmi dobré výkony."


domaci hostia  
Poprad Košice 3:2 po predĺžení (0:1, 2:1, 0:0- 1:0)


Povedali po zápase:
Vladimír Šándrik (asistent trénera Popradu): "Bolo to bojovné stretnutie, obaja súperi čakali na chybu toho druhého a hrali opatrne. Košice zrejme pod vplyvom zranení nehrali až tak nátlakovo, ako sme od nich zvyknutí. V predĺžení vyhralo šťastnejšie mužstvo."

Milan Jančuška (tréner Košíc): "Od dnešného derby som očakával viac agresivity a nasadenia. Bolo to iba priemerné ligové stretnutie. V predĺžení sme inkasovali gól po našej hrubej chybe."


domaci hostia  
Nitra Martin 6:4 (2:0, 2:3, 2:1)


Povedali po zápase:
Miroslav Miklošovič (tréner Nitry): "Zápas bol obojstranne veľmi dobrej úrovne s množstvom zvratov. Takéto duely sa hrajú na chyby. Urobili sme ich dosť a súper ich využil. Z víťazstva sa však teším a ďakujem aj chlapcom, že sme porušili tradíciu a strelili až šesť gólov."
Ladislav Spišiak (tréner Martina): "Aj dnešné stretnutie ukázalo, že kvalitný hokej sa môže hrať aj keď sa stretnú mužstvá z chvosta tabuľky. Mrzí ma, že sme po vlastnej chybe v prvej tretine inkasovali. Vďaka dobrému výkonu dokázali hráči zápas ešte zdramatizovať. Nedisciplinovanosťou v závere sme sa však pripravili o možnosť vyrovnať."

Najnovšie z klubu: Košice

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk