HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch...

Hlasy trénerov po piatkových zápasoch 38. kola Boss Extraligy:

Hlasy trénerov po piatkových zápasoch 38. kola Boss Extraligy:

domaci hostia  
Zvolen Skalica 3:1 (2:0, 1:0, 0:1)


Povedali po zápase:
Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "Som rád, že v poslednom tohtoročnom zápase na domácom ľade sme dokázali zvíťaziť. Prvá tretina sa mi z našej strany páčila, hráči dobre kombinovali a pohybom prevýšili súpera. V druhej časti sme hrali laxnejšie, no za stavu 3:0 sme už situáciu kontrolovali."

Ivan Černý (asistent trénera Skalice): "Začali sme ustráchane, dostali sme dva góly. V druhej tretine sme bránili už pozornejšie. Škoda, že v jej závere sme v pri dvojnásobnom oslabení inkasovali tretí gól. Víťazstvo domácich je zaslúžené, i keď si myslím, že mužstvo formátu Zvolena nepotrebuje pomoc rozhodcov."


domaci hostia  
Martin Žilina 1:2 po predĺžení (0:0, 0:0, 1:1- 0:1)


Povedali po zápase:
Ladislav Spišiak (asistent trénera Martina): "Podľa mňa to bol hokej dobrej úrovne. Zápas sa lámal v prvej tretine, keď sme doplatili na zlú koncovku. Súper vyrovnal po našej hrubej chybe a v predĺžení sa od nás odvrátilo šťastie. Hráči ako Čacho, Cingel, Dobrota, ktorí mali byť oporami, ma dnes sklamali."

Vincent Lukáč (tréner ŽIliny): "Bolo to vydreté víťazstvo. Podržal nás brankár Lipovský. Vzhľadom na vianočnú prestávku to bol dobrý hokej a som veľmi šťastný, že napokon si vezieme z Martina všetky body, no na druhej strane vyhrať mohli aj domáci."

domaci hostia  
Slovan Nitra 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)


Povedali po zápase:
Ľubomír Pokovič (asistent trénera Slovanu): "Nitra sa snažila a proti naším bývalým odchovancom sme sa presadzovali len ťažko. Prvá tretina bola vyrovnaná. Od druhej sme však mali navrch, no chýbal nám kúsok šťastia. Podkonický dal gól a zaznamenal aj asistenciu. Dúfame, že sa i naďalej bude pred bránkou súpera presadzovať."

Dušan Barto (asistent trénera Nitry): "Gratulujem Slovanu k víťazstvu, ktoré sa však nerodilo ľahko. Žiaľ, rozhodli dve chyby nášho jedného obrancu. Myslím si, že rozhodca takému tímu akým Slovan je, pomáhať nemusí."


domaci hostia  
Košice L. Mikuláš 5:1 (0:1, 1:0, 4:0)


Povedali po zápase:
Milan Jančuška (tréner Košíc): "Snažili sme sa hrať nátlakový hokej. Vytvorili sme si šance, veď pomer striel bol 40:18 v náš prospech, a to svedčí o našej prevahe. Škoda nevyužitých príležitostí. Až v poslednej tretine sme ich realizovali. Som rád, že v tomto roku sme sa takto rozlúčili s našimi divákmi."

Ján Šimčík (tréner Lipt. Mikuláša): "Myslím, že hodnotenie musí byť po takomto zápase stručné. Ešte v 51. minúte je stav 1:1 a potom príde taký balík. Stáva sa, horšie je, že v tomto zápase sme prišli o troch obrancov."

domaci hostia  
Trenčín Poprad 3:2 (1:0, 2:0, 0:2)


Povedali po zápase:
Vladimír Hiadlovský (asistent trénera Trenčína): "V poslednom domácom zápase roka sme sa verným divákom odvďačili dobrým výkonom. Museli sme veľa pracovať, aby sme zlomili prepracovanú obranu súpera. Po trojgólovom náskoku sme aj napriek zníženiu zo strany hostí boli presvedčení o našom víťazstve."

Ján Šterbák (tréner Popradu): "Do Trenčína sme prišli so zámerom hrať kvalitne v obrane. V prvých dvoch tretinách sme nechali súperovi veľa priestoru, domáci hrali aktívne a dynamicky, čo sa odzrkadlilo aj na skóre. V tretej tretine sa radikálne zmenil náš herný prejav, ale stačilo to iba na zníženie."

Najnovšie z klubu: Trenčín

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 1. liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk