HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch ...

Súhrn hlasov trénerov po nedeľňajších zápasoch 39. kola hokejovej Boss extraligy

Povedali po zápasoch 39. kola Boss Extraligy:
domaci hostia  
Poprad Zvolen 3:3 po predĺžení (0:2, 3:0, 0:1- 0:0)


Povedali po zápase:
Ján Šterbák (tréner Popradu): "V prvej tretine sme podali veľmi slabý výkon, ťažko sa nám bránilo zvolenských útočníkov a boli sme radi, že prehrávame len 0:2. Vedeli sme, že Zvolen si dá na nás dobrý pozor, z toho dôvodu, že naposledy sme u nich vyhrali. V druhej tretine sme podali úplne iný výkon, vykrývali sme dôsledne stredné pásmo a podarilo sa nám streliť tri góly, aj keď tretí bol náhodný. V záverečnej tretine sa hral otvorený hokej. Zvolenčania vytvorili maximálne úsilie, aby vyrovnali, čo sa im aj podarilo. Tak ako sme mohli zápas vyhrať, tak sme ho mohli aj prehrať, takže s remízou je spokojnosť."
Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "Pri všetkej skromnosti, po prvej stretine sme mohli viesť už 5:0, čiže môžem povedať, že sme vyhratý zápas stratili. V druhej tretine sme síce dostali tri góly, ale to preto, že až 12 minút sme hrali v oslabení."domaci hostia  
L. Mikuláš Trenčín 4:7 (0:3, 2:2, 2:2)


Povedali po zápase:
Jozef Sasko (asistent trénera L. Mikuláša): "Súper vyhral zaslúžene. Prepadli sme najmä v disciplíne a hráči nedodržali taktické pokyny. Bez ochoty a nasadenia sa hokej hrať nedá."
Dušan Gregor (tréner Trenčína): "Dve tretiny boli z našej strany vynikajúce a hrali sme v nich najlepší hokej v tejto sezóne na ľade súpera. Pod dôležitosťou tohto stretnutia sme zbytočne znervózneli a posadili súpera na koňa, ale zaslúžené víťazstvo sme už nepustili. Chlapcom chcem zaželať v Novom roku veľa takýchto dobrých stretnutí."


domaci hostia  
Nitra Košice 5:3 (2:1, 2:1, 1:1)


Povedali po zápase:
Miroslav Miklošovič, tréner Nitry: "Som veľmi rád, že sme zvíťazili a nadviazali na disciplinované výkony. Hráči boli bojovní, hrali s nasadením, z čoho pramenili gólové príležitosti a tie sme využili. Vďaka patrí výbornému Brňovi a i ďalším hráčom. Víťazstvom sme sa bodovo dotiahli na Martin."
Róbert Spišák, tréner Košíc: "Podali sme nedisciplinovaný výkon. Robili sme veľa individuálnych chýb a zbytočne sme aj faulovali. Neobstojí ani to, že nám chýbalo šesť hráčov zo základnej zostavy. V súperovej tretine sme boli málo dôrazní. Je to škoda, pretože sme chceli vyhrať."

domaci hostia  
Žilina Slovan 2:3 po predĺžení (0:0, 1:0, 1:2- 0:1)


Povedali po zápase:
Jozef Bukovinský (riaditeľ MsHK ŠKP Žilina): "Toto stretnutie bolo na vysokej úrovni. Slovan je vždy ťahákom, ale škoda, že neprišlo viac divákov. Sme radi, že mužstvo napĺňa cieľ, aby sme nehrali o záchranu, ale dostali sa do play off."
Miloš Říha (tréner Slovana): "Až do samého záveru to bolo dramatické stretnutie plné osobných súbojov. Nakoniec sme boli šťastnejší my. Chlapcom ďakujem za ich výkon, lebo Žilina určite nebola ľahkým súperom."

domaci hostia  
Skalica Martin 6:1 (2:0, 3:1, 1:0)


Povedali po zápase:
Ján Faith (tréner Skalice): "Od začiatku stretnutia sme boli lepším mužstvom, aj keď sme sa nevyhli ani slabším momentom. Som rád, že sme dali toľko gólov a v poslednom zápase roka sme vyhrali."
Ladislav Spišiak (asistent trénera Martina): "Zase sme doplatili na našu starú chybu. Jednoducho nevieme dať gól a chýbajú nám typickí strelci. V prvej tretine sme mali štyri vyložené šance - nepremenili sme ani jednu, naopak Skalica z troch možností zužitkovala dve. Naše tabuľkové postavenie je odzrkadlením mizernej produktivity."


Najnovšie z klubu: Ottawa

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk