HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch...

Hlasy trénerov po piatkových zápasoch 40. kola Boss Extraligy:

Povedali po piatkových zápasoch 40.kola Boss Extraligy:

domaci hostia  
Zvolen Martin 7:4 (0:0, 5:0, 2:4)


Povedali po zápase:
Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "I keď sme v prvej tretine nedali gól, bol som s výkonom mojich zverencov spokojný. Množstvo ich striel zlikvidoval Rovnianek. V druhej časti sme zápas zlomili v náš prospech, tretia tretina sa mi už ťažko hodnotí, pod štyri inkasované góly sa podpísali zmeny v zostave a laxnosť v obrane."

Ladislav Spišiak (asistent trénera Martina): "Nemôžem hráčom nič vyčítať, obstáli dobre. Inkasovali sme však päť gólov v oslabení, pričom o našej prehre rozhodol faul Stančoka."


domaci hostia  
Slovan Skalica 4:1 (0:1, 0:0, 4:0)


Povedali po zápase:
Miloš Říha (tréner Slovana): "Začali sme katastrofálne, hrali sme bez kontaktov, zle sme korčuľovali. Našťastie nás v kritických momentoch podržal Rybár. Druhá tretina bola z našej strany lepšia, ale chýbali góly. V tretej časti hry sme zahrali najlepšie, víťazstvo to však bolo vydreté. Nepremenili sme vyložené gólové šance. Casey má vyskočené rameno, momentálne je na röntgenovom vyšetrení a jeho zdravostný stav bude známy až večer."

Ján Faith (tréner Skalice): "Vzhľadom na predvedenú hru je to pre nás krutý výsledok. Za stavu 1:0 v náš prospech sme mali viacero ďalších príležitostí. Ak by sme ich využili, nemuseli sme z Bratislavy odchádzať naprázdno. Prvá dvadsaťminútovka bola z našej strany dobrá, ale potom úroveň našej hry klesala a v záverečnej tretine sme podali katastrofálny výkon. Preto sme prehrali."

domaci hostia  
Košice Žilina 7:1 (3:0, 4:1, 0:0)


Povedali po zápase:
Róbert Spišák (tréner Košíc): "Hrali sme konštruktívny hokej, no chlapci sa presadili nielen kombinačne, ale aj individuálne. Pomer striel 43:19 o niečom svedčí a pri väčšom dôraze mohol súper odchádzať s väčšou nádielkou. Sme však spokojní s výsledkom i výkonom."

Vincent Lukáč (tréner Žiliny): "Gratulujem súperovi k jednoznačnému víťazstvu. Prebehli nás veľmi rýchlo a ľahko. Skoro bol koniec. My nie sme schopní viackrát po sebe zopakovať kvalitný výkon, nič to, život ide ďalej. O dva dni hráme s Košicami zas, treba sa poučiť."

domaci hostia  
Trenčín Nitra 6:1 (3:0, 1:0, 2:1)


Povedali po zápase:
Dušan Gregor (tréner Trenčína): "Mali sme z tohto zápasu obavy, pretože v tomto ročníku sme už s Nitrou trikrát prehrali. Chlapci zahrali výborne v prvej tretine a potom sme už len kontrolovali priebeh hry, pričom výsledok mohol byť ešte výraznejší. Ďakujem hráčom za toto víťazstvo a verím, že hlad po góloch im zostane aj naďalej."

Milan Barto (asistent trénera Nitry): "V prvej tretine sme hrali bez bojovnosti nasadenia a srdca, čo Trenčín dokonale využil. Pri skóre 0:3 sa nám už ťažko vracalo do zápasu. Trenčín bol po všetkých stránkach lepší ako my."


domaci hostia  
Poprad L. Mikuláš 4:3 (1:0, 2:0, 1:3)


Povedali po zápase:
Vladimír Šándrik (asistent trénera Popradu): "Dve tretiny sme mali prevahu a hrali sme to, čo sme chceli. V záverečnej časti sme však nepochopiteľne poľavili a umožnili sme súperovi znížiť. Preto sme sa v závere zápasu museli o výsledok obávať."

Ján Šimčík (tréner L. Mikuláša): "Pre divákov to musel byť zaujímavý zápas. Z nášho pohľadu je však dôležité, že sme sa opäť polovicu duelu trápili. Mali sme zviazané ruky, pretože naše posledné výsledky nie sú také, ako očakáva naše vedenie. Myslím si však, že s väčšou vôľou a túžbou víťaziť prídu aj výhry."


Najnovšie z klubu: Slovan Bratislava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk