HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch...

Hlasy trénerov po nedeľňajších predohrávaných zápasoch Boss Extraligy:

Povedali po nedeľňajších predohrávaných zápasoch 42. kola a 49. kola:

domaci hostia  
Zvolen Slovan 6:0 (3:0, 1:0, 2:0)


Povedali po zápase:
Peter Mikula (asistent trénera Zvolena): "Na zápas sme sa zodpovedne pripravili, všetci hráči podali maximálny výkon a treba vyzdvihnúť aj divákov, ktorí na rozdiel od posledných zápasov prišli v hojnom počte a príkladne povzbudzovali. Mrzí ma iba zranenie našich obrancov Čecha a Toužimského."
Miloš Říha (tréner Slovana): "Zvolen urobil všetko pre to, aby zápas vyhral a to sa mu podarilo. Aj my sme si vypracovali šance, ale keďže sme ich nepremenili, nemohli sme pomýšľať na lepší výsledok. Je to prvý zápas, v ktorom sme takto prepadli. Nebudeme z toho robiť vedu, treba sa poučiť a ísť ďalej."

domaci hostia  
Žilina Košice 4:3 (0:0, 0:0, 4:3)


Povedali po zápase:
Vincent Lukáč (tréner Žiliny): "Košice dokázali, že sú právom na treťom mieste. Za stavu 3:0 však zbytočnými chybami a neskúsenosťou dostali moji zverenci hráčov Košíc späť do hry. Chcem im však poďakovať za bojovný výkon. So ziskom dvoch bodov som samozrejme spokojný."
Milan Jančuška (tréner Košíc): "Zápas sa lámal za stavu 0:0, keď nám rozhodca vylúčil hráča, z čoho sme dostali gól. Hlavný arbiter výrazne ovplyvnil zápas. Zobral som si so sebou videokazetu, aby som zistil, či bol v poriadku zákrok v prvej minúte úvodnej tretiny na nášho hráča Topoliho. Nie som nespokoný s hrou môjho tímu."

domaci hostia  
Nitra Trenčín 3:4 (1:0, 1:3, 1:1)


Povedali po zápase:
Dušan Barto (asistent trénera Nitry): "Prvá tretina bola z našej strany lepšia, než v Trenčíne. V tej druhej sme už mali hluché momenty, dostali sme tri góly a nepodržal nás ani brankár Brňo. V závere sme sa síce opäť dostali do zápasu, no nevyužili sme naše šance a hostia šťastným gólom rozhodli."

Vladimír Hiadlovský (asistent trénera Trenčína): "Pod dojmom vyššieho víťazstva z predchádzajúceho zápasu sme začali prvú tretinu vlažnejšie. Po nej už nastal obrat a chlapcom ani nebolo treba dohovárať. Otočili sme skóre vo svoj prospech, pričom v závere sme mali viac síl."


Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk