HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Gašparovič sa vrátil do Trenčína, podpísal ročný kontrakt
zdroj:

Gašparovič sa vrátil do Trenčína, podpísal ročný kontrakt

Ofenzívu extraligistu Dukla Trenčín vystužil Jakub Gašparovič. Dvadsaťpäťročný útočník podpísal s vedením klubu vo štvrtok ročný kontrakt bez klauzuly o odchode do inej súťaže

Ofenzívu extraligistu Dukla Trenčín vystužil Jakub Gašparovič. Dvadsaťpäťročný útočník podpísal s vedením klubu vo štvrtok ročný kontrakt bez klauzuly o odchode do inej súťaže.

Gašparovič sa síce s tímom nezapojil do spoločnej prípravy, s vedením Dukly však bol na podmienkach kontraktu vopred dohodnutý. "V pondelok to ešte nebolo isté a nebol na ľade, ale boli sme s ním prakticky už dohodnutí. Dohodli sme sa tak, že nebude mať v zmluve klauzulu o tom, že môže počas sezóny odísť. Angažovali sme ho na to, aby ťahal útok a robil body. Myslím, že aj pre neho je to dobré, že vie, kde strávi celú sezónu a môže sa sústrediť len na hokej, na svoju hru a svoj tím," cituje oficiálny web Dukly slová generálneho manažéra a zároveň trénera Jána Kobezdu.

Gašparovič je odchovancom trenčianskeho hokeja. Žltočervený dres obliekal pravidelne do konca sezóny 2012/2013, tú nastavajúcu strávil v kazašskom Sarjarka Karaganda a získal s ním titul v ruskej VHL. Uplynulý ročník začal v Trenčíne, dohral ho však v tíme českého extraligistu z Pardubíc.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Trenčín

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

ProFutbal.sk