HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch...

Hlasy trénerov po nedeľňajších zápasoch 42. kola Boss Extraligy:

Povedali po nedeľňajších zápasoch 43.kola Boss Extraligy:

domaci hostia  
Žilina L. Mikuláš 6:3 (3:2, 1:1, 2:0)


Povedali po zápase:
Vincent Lukáč (tréner Žiliny): "Lipovský bol dnes pre nás 60-timi percentami úspechu. Podržal nás, keď sme dve tretiny nehrali, ako vieme. V závere sme bojovali a bolo radosť sa na to pozerať."
Ján Šimčík (tréner L. Mikuláša): "Diváci videli dynamické stretnutie, v ktorom keby sa hralo na šance, určite by sme neprehrali. S výkonom Križana sme v minulom kole neboli spokojní, no dnes opäť zachytal dobre. Je to veľmi kvalitný brankár."

domaci hostia  
Skalica Poprad 3:3 po predĺžení (1:1, 0:0, 2:2- 0:0)


Povedali po zápase:
Ivan Černý (asistent tréner Skalice): "Z našej strany to bol nie príliš vydarený zápas. Pretože v prvej tretine, i keď sme prehrávali 0:1, sme mali dosť gólových príležitostí, aby sme si vytvorili náskok, pomer strieľ tomu nasvedčoval. V ďalšom priebehu sme hru vyrovnali. Zabojovali sme a do konca zápasu sme vydreli remízu. V predĺžení sme mali opäť smolu. Mali sme gólové šance, nastrelili sme žrďku, ktorá mohla rozhodnúť o našich dvoch bodoch. Chlapcom nemôžem nič vyčítať. Vôľa a snaha nechýbali, avšak malo byť efektívnejšie zakončenie."
Ján Šterbák (tréner Popradu): "Zápas mal veľmi dobrú úroveň a nasadenie oboch tímov. Skalica je silná v domácom prostredí. Sme radi, že hoci sme mali blízko k víťazstvu, odniesli sme si zo skalického ľadu bod. Skalica je z pohľadu útočnej hry nebezpečná, preto sme hrali z hľadiska agresívnosti na hranici únosnosti, ale dnešný hokej je dynamický, rýchly a silový, preto aj prístup k protiútokom domácich bol eliminovať útočnú hru Skalice."

domaci hostia  
Martin Trenčín 2:3 po predĺžení (2:0, 0:0, 0:2- 0:1)


Povedali po zápase:
Milan Skokan (tréner Martina): "Bohužiaľ sme pustili jasné víťazstvo, pretože po diletantských chybách sme záver absolútne nezvládli. Pochváliť môžem akurát brankára Rovnianka, inak s hrou mužstva nemôžem byť spokojný."
Vladimír Hiadlovský (asistent tréner Trenčína): "Celé mužstvo zahralo dobre, najviac ma uspokojil brankár Hála a útočník Hanzal. Spokojný som aj s rozhodcom a o výsledku rozhodla naša neutíchajúca snaha obrátiť zápas vo svoj prospech."

domaci hostia  
Slovan Košice 4:3 po predĺžení (3:2, 0:0, 0:1- 1:0)


Povedali po zápase:
Miloš Říha (tréner Slovana): "Dnes sme Košiciach darovali bod. V prvej tretine sme mali zápas pod kontrolou. Mali sme dostatok šancí a mohli sme vyhrávať aj 5:1. Potom sme prestali hrať, nedodržiavali taktiku a Košice sa vrátili do zápasu. V závere sme mohli rozhodnúť, ale namiesto toho sme inkasovali zbytočne gól. To sa kvalitnému mužstvu nesmie stať."
Milan Jančuška (tréner Košíc): "Bolo to vcelku kvalitné stretnutie, na oboch stranách bolo dostatok šancí. V obrane sme neboli dôrazní, som spokojný s bodom a aj s predvedenou hrou. Niekedy sme prečíslenia riešili pomaly a komplikovane."

Najnovšie z klubu: Detroit

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk