HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch...

Hlasy trénerov po utorkových zápasoch 44. kola Boss Extraligy:

Povedali po utorkových zápasoch 44.kola Boss Extraligy:

domaci hostia  
Zvolen Košice 7:0 (3:0, 1:0, 3:0)


Povedali po zápase:
Peter Mikula (asistent trénera Zvolena): "Všetci hráči si zaslúžia pochvalu, celý kolektív podal zodpovedný výkon. Výsledok je síce pre súpera možno krutý, ale chlapci hrali veľmi dobre a pre divákov. Po neúspechu v Zürichu sa sústredíme na obhajobu titulu. Hráči si vstúpili do seba a urobili všetko pre dobrý výsledok."
Milan Jančuška (tréner Košíc): "Góly sme inkasovali po hrubých chybách, nehrali sme do tela a zaostávali sme vo všetkých herných činnostiach. Nechápem zlyhanie mužstva, niektorých hráčov som nespoznával, pripadali mi ako na krasokorčuľovaní."


domaci hostia  
Trenčín Slovan 6:2 (1:1, 4:1, 1:0)


Povedali po zápase:
Dušan Gregor (tréner Trenčína): "Mám radosť, že sme prvýkrát v sezóne zdolali Slovan. Ďakujem hráčom, že sa vyhecovali ku kvalitnému výkonu a vysokým víťazstvom potešili divákov."
Miloš Říha (tréner Slovana): "Domáci vyhrali zaslúžene, boli lepší vo všetkých herných činnostiach. Cítime sa síce poškodení pri štvrtom góle, keď mali domáci na ľade sedem hráčov, ale táto situácia rozhodne neovplyvnila výsledok."

domaci hostia  
Poprad Martin 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)


Povedali po zápase:
Vladimír Šándrik (asistent trénera Popradu): "Očakávali sme od súpera celoplošnú hru, diváci videli bojovný duel. My sme dali našťastie jeden gól, a preto sme vyhrali. Naši útočníci nie sú momentálne vo forme, a preto dávame málo gólov."
Milan Skokan (tréner Martina): "Myslím si, že diváci videli solídny duel. Pre domácich to bola jednoduchá záležitosť. Keďže sme nedali gól, nemohli sme pod Tatrami získať bod. Obaja brankári boli najlepšími hráčmi. Je to pre nás opäť krutá prehra, no napriek prehre ďakujem hráčom za bojovnosť. Máme momentálne nelichotivú bilanciu. Vstup do sezóny sme mali síce dobrý, no predsa len vidieť, že máme mladé mužstvo, málo skúsených hráčov. Teraz bude veľmi záležať na ich psychickej odolnosti. Budeme hrať doma dva zápasy s Liptovským Mikulášom a Nitrou, takže verím, že z poslednej priečky sa dostaneme a vyhneme sa baráži."

domaci hostia  
L. Mikuláš Skalica 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)


Povedali po zápase:
Jozef Sasko (asistent L. Mikuláša): "Pred zápasom sme boli v zložitej situácii, čo bolo vidieť na našej hre v úvodných desiatich minútach, keď sme boli ´zviazaní´. Po vytvorení trojgólového náskoku sme sa zamerali na bránenie. Hokej to síce nebol najpohľadnejší, ale účel svätí prostriedky, pretože zvíťaziť sme už nutne potrebovali."
Ivan Černý (asistent Skalice): "V úvode sme nepremenili veľa šancí a o bodoch sa rozhodlo v priebehu jednej minúty, keď sme inkasovali dva góly. Hru sme potom síce vyrovnali a hráči sa dosť ľahko dostávali do šancí, ale s koncovkou mali problémy. S jedným gólom sa na súperovom ľade nedá vyhrať."

domaci hostia  
Nitra Žilina 0:3 (0:0, 0:2, 0:1)


Povedali po zápase:
Miroslav Miklošovič (tréner Nitry): "Bez gólov sa prijateľný výsledok uhrať nedá. V prvej tretine sme nepremenili šance, urazili sme šťastenu a brankár Lipovský všetko vychytal. Súper veľmi dobre bránil stredné pásmo, nepúšťal nás do prečíslení a po hrúbkach sme inkasovali rozhodujúce góly."
Vincent Lukáč (tréner Žiliny): "Som hrdý na všetkých svojich chlapcov. K zápasu pristúpili s vážnosťou a hrali disciplinovane. V úvode mala viac z hry Nitra, no vydržali sme a potom sme sa gólmi dostali na koňa. Je to boj o záchranu, v ktorom treba brať Žilinu vážne. Ešte narobíme problémy aj iným súperom."

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk