HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch...

Hlasy trénerov po piatkových zápasoch 45. kola Boss Extraligy:

Povedali po piatkových zápasoch 45.kola Boss Extraligy:

domaci hostia  
Žilina Zvolen 3:4 po predĺžení (2:2, 1:1, 0:0- 0:1)


Povedali po zápase:
Vincent Lukáč (tréner Žiliny): "Musím chlapcov pochváliť za koncentrovaný výkon. Zvolen je Zvolen. Je to majster a pred zápasom sme nemali čo stratiť. Dokázali sme, že s nami musí počítať každý súper. V predĺžení mal Zvolen šťastie."
Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "Bolo to lepšie extraligové stretnutie. Stále sme doťahovali, pretože nám chýbalo šesť hráčov zostavy. Spokojný som s výsledkom, ale aj s výkonom hráčov. Som rád, že sme tu dokázali vyhrať, veď Žiline sa proti nám vždy darí."

domaci hostia  
Skalica Nitra 7:1 (1:0, 2:0, 4:1)


Povedali po zápase:
Ján Faith (tréner Skalice): "Škoda prvej tretiny, pretože už v nej sme mali množstvo šancí. Padol však len jeden gól a tak sme museli hrať naplno aj v ďalších častiach hry. My sme sa tohto stretnutia trochu báli, lebo Nitra hrá o dôležité body. Po našom treťom góle padla z hráčov psychická zodpovednosť, a začalo im to sypať. Som rád, že sme vyhrali takým rozdielom."
Miroslav Miklušovič (tréner Nitry): "Nie je čo veľmi hodnotiť. Po druhom góle sme odišli a podali sme snáď najslabší výkon v tejto sezóne. S hrou mužstva nie som spokojný. O záchranu sa takto nebojuje, som sklamaný."


domaci hostia  
Martin L. Mikuláš 3:2 po predĺžení (1:1, 0:0, 1:1- 1:0)


Povedali po zápase:
Milan Skokan (tréner Martina): "Bol to priemerný extraligový zápas. Hráči nehrali s maximálnym nasadením, čo si nedokážem vysvetliť. Po prvýkrát sme konečne vyhrali zápas v predĺžení a víťazstvo nám prinieslo dôležité dva body."
Jozef Sasko (asistent trénera L. Mikuláša): "Do Martina sme cestovali s cieľom získať aspoň bod. To sa nám aj podarilo, no škoda nášho zbytočného vylúčenia v predĺžení. Celkovo to bol slabší priemer a z našej strany nebolo nasadenie najlepšie."

domaci hostia  
Košice Trenčín 2:3 (1:0, 1:3, 0:0)


Povedali po zápase:
Milan Jančuška (tréner Košíc): "Zápas sme si dobre rozohrali a viedli už 2:0. Keby sme pridali tretí gól, mohlo byť rozhodnuté. Po zbytočných vylúčeniach sme však inkasovali. Obrovskú snahu zvrátiť nepriaznivý stav sa nám nepodarilo zavŕšiť gólom. Myslím, že aspoň jeden bod by sme si zaslúžili."
Vladimír Hiadlovský (asistent trénera Trenčína): "Prvú tretinu sme začali rozhárane. Potom sa mužstvo skonsolidovalo a aj v tomto zápase ukázalo v čom je jeho sila. Obrovskou vôľou, ktorá nás zdobí, sa nám podarilo otočiť z 0:2 na 3:2. Sme spokojní."


Najnovšie z klubu: Zvolen

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk