HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch...

Hlasy trénerov po nedeľňajších zápasoch 46.kola Boss Extraligy:

Povedali po nedeľňajších zápasoch 46.kola Boss Extraligy:

domaci hostia  
Zvolen Trenčín 2:2 po predĺžení (1:0, 1:2, 0:0- 0:0)


Povedali po zápase:
Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "I keď doma sa patrí vyhrávať, bod má pre nás v súbojoch o prvú priečku v tabuľke svoju cenu. Videli sme pekné stretnutie, naši hráči podali dobrý výkon, aj keď máme v súčasnosti veľké problémy so zložením zostavy."
Dušan Gregor (tréner Trenčína): "Som veľmi spokojný, že sme bodovali na ľade majstra. Napriek tomu, že sme ako už tradične prehrávali, dokázali sme vyrovnať. Chlapci si za svoj výkon zaslúžia pochvalu."


domaci hostia  
Košice Poprad 8:4 (5:0, 2:0, 1:4)


Povedali po zápase:
Róbert Spišák (tréner Košíc): "Začali sme maximálne koncentrovane, vedeli sme, že v tomto zápase sa hrá o štyri body. V porovnaní s inými zápasmi sme hrali s dôrazom pred súperovou bránkou. Strelili sme rýchle góly, keď sme boli v koncovke dôrazní. Mrzí nás však záver. Mužstvo, ktoré máme k dispozícii, nesmie ani pri
výraznom vedení tak poľaviť."
Vladimír Šándrik (asistent trénera Popradu): "Chlapci nepristúpili k tomuto zápasu dostatočne koncentrovane, tak ako sme si predstavovali. Nepamätám sa, kedy sme naposledy prehrali prvú tretinu 0:5. Potom sa už nedarila kombinácia, chlapci boli nervózni. V poslednej tretine sa trochu spamätali, ale najmä zásluhou súpera, ktorý tempo zvoľnil."

domaci hostia  
Slovan L. Mikuláš 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)


Povedali po zápase:
Ľubomír Pokovič (asistent trénera Slovana): "Videli sme štyri góly, šancí bolo ale viac. Nás podržal brankár Rybár, Liptovský Mikuláš bol nepríjemný súper najmä v druhej tretine. Upokojil nás až tretí gól."
Jozef Sasko (asistent trénera L. Mikuláša): "Ak by som bol divák, ľutoval by som peňazí za vstupné. Z našej strany to bol nevýrazný výkon. Slovan mal šance, ktoré premenil. S vyšším nasadením sme mohli uhrať lepší výsledok."


domaci hostia  
Martin Nitra 4:2 (0:1, 4:0, 0:1)


Povedali po zápase:
Ladislav Spišiak (asistent trénera Martina): "Bol to dôležitý zápas o vyhnutie sa baráži. Aj preto bolo v úvode duelu na oboch stranách priveľa nervozity. Najmä nám prvá tretina nevyšla. Po prestávke však prišlo na ľad úplne iné mužstvo, otočili sme skóre a hráči potom dostali krídla. V tretej tretine sme už potom kontrolovali priebeh zápasu."
Miroslav Miklošovič (tréner Nitry): "Po sľubnej prvej tretine sme úvod druhej vôbec nezvládli. V rozpätí 65 sekúnd sme prišli o ťažko vybojovaný náskok. Hráči potom spanikárili, prestali brániť. V záverečnej tretine sme sa upokojili a zahrali najlepšie. Prehra je pre nás krutá."

domaci hostia  
Skalica Žilina 3:1 (0:0, 3:1, 0:0)


Povedali po zápase:
Ján Faith (tréner Skalice): "Pokračovali sme v dobrom výkone zo zápasu s Nitrou. O výsledku sme mohli síce rozhodnúť už v prvej tretine, góly sme však dávali až v druhej časti hry. V závere sme už nechceli inkasovať druhý gól, myslím, že diváci si dnes prišli na svoje."

Vincent Lukáč (tréner Žiliny): "Vedeli sme, že Skalici sa darí a má teraz formu. Po dobrom výkone v úvodnej časti hry rozhodlo o našej prehre 10 zbabraných minút v druhej dvadsaťminútovke. V poslednej tretine sa súper triasol o výsledok, my sme však nedokázali skórovať. Ďakujem chlapcom za výkon, hrali sme skutočne dobre."

Najnovšie z klubu: Zvolen

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk